
1.100,36 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 48V |
| Kapasite | 1A (0.5A uyumlu) |
| Güç | 48W (24W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | RJ45 (1 LAN + 1 POE) |
| Model | RPA-AC051 |
| EAN13 | 8681863408916 |
| Diğer Özellikler | Gigabit ethernet portu (10/100/1000 Mbps) POE Injector Ubiquiti Networks (UBNT), Mikrotik gibi 48V POE çalışan cihazlarla uyumludur Yıldırım koruması LAN ESD koruması |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.100,36 TL |
| 2 | 566,25 TL | 1.132,49 TL |
| 3 | 384,98 TL | 1.154,94 TL |
| 6 | 205,35 TL | 1.232,08 TL |
| 9 | 146,70 TL | 1.320,33 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.100,36 TL |
| 2 | 566,25 TL | 1.132,49 TL |
| 3 | 384,98 TL | 1.154,94 TL |
| 6 | 205,35 TL | 1.232,08 TL |
| 9 | 146,70 TL | 1.320,33 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.100,36 TL |
| 2 | 566,25 TL | 1.132,49 TL |
| 3 | 384,98 TL | 1.154,94 TL |
| 6 | 205,35 TL | 1.232,08 TL |
| 9 | 146,70 TL | 1.320,33 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.100,36 TL |
| 2 | 566,25 TL | 1.132,49 TL |
| 3 | 384,98 TL | 1.154,94 TL |
| 6 | 205,35 TL | 1.232,08 TL |
| 9 | 146,70 TL | 1.320,33 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.100,36 TL |
| 2 | 566,25 TL | 1.132,49 TL |
| 3 | 384,98 TL | 1.154,94 TL |
| 6 | 205,35 TL | 1.232,08 TL |
| 9 | 146,70 TL | 1.320,33 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.100,36 TL |
| 2 | 566,25 TL | 1.132,49 TL |
| 3 | 384,98 TL | 1.154,94 TL |
| 6 | 205,35 TL | 1.232,08 TL |
| 9 | 146,70 TL | 1.320,33 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.100,36 TL |
| 2 | 566,25 TL | 1.132,49 TL |
| 3 | 384,98 TL | 1.154,94 TL |
| 6 | 205,35 TL | 1.232,08 TL |
| 9 | 146,70 TL | 1.320,33 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.100,36 TL |
| 2 | 566,25 TL | 1.132,49 TL |
| 3 | 384,98 TL | 1.154,94 TL |
| 6 | 205,35 TL | 1.232,08 TL |
| 9 | 146,70 TL | 1.320,33 TL |