
716,45 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 12V |
| Kapasite | 3A |
| Güç | 36W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Dikdörtgen Uç - Usb Tip |
| Model | RTBA-LN01 |
| EAN13 | 8697785553818 |
| Parça Kodları | SA10E75778 SA10E75779 |
| Uyumlu Modeller | Lenovo ThinkPad 10 Multimode Tablet |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 716,45 TL |
| 2 | 368,68 TL | 737,37 TL |
| 3 | 250,66 TL | 751,98 TL |
| 6 | 133,70 TL | 802,21 TL |
| 9 | 95,52 TL | 859,66 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 716,45 TL |
| 2 | 368,68 TL | 737,37 TL |
| 3 | 250,66 TL | 751,98 TL |
| 6 | 133,70 TL | 802,21 TL |
| 9 | 95,52 TL | 859,66 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 716,45 TL |
| 2 | 368,68 TL | 737,37 TL |
| 3 | 250,66 TL | 751,98 TL |
| 6 | 133,70 TL | 802,21 TL |
| 9 | 95,52 TL | 859,66 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 716,45 TL |
| 2 | 368,68 TL | 737,37 TL |
| 3 | 250,66 TL | 751,98 TL |
| 6 | 133,70 TL | 802,21 TL |
| 9 | 95,52 TL | 859,66 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 716,45 TL |
| 2 | 368,68 TL | 737,37 TL |
| 3 | 250,66 TL | 751,98 TL |
| 6 | 133,70 TL | 802,21 TL |
| 9 | 95,52 TL | 859,66 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 716,45 TL |
| 2 | 368,68 TL | 737,37 TL |
| 3 | 250,66 TL | 751,98 TL |
| 6 | 133,70 TL | 802,21 TL |
| 9 | 95,52 TL | 859,66 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 716,45 TL |
| 2 | 368,68 TL | 737,37 TL |
| 3 | 250,66 TL | 751,98 TL |
| 6 | 133,70 TL | 802,21 TL |
| 9 | 95,52 TL | 859,66 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 716,45 TL |
| 2 | 368,68 TL | 737,37 TL |
| 3 | 250,66 TL | 751,98 TL |
| 6 | 133,70 TL | 802,21 TL |
| 9 | 95,52 TL | 859,66 TL |