
1.561,93 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 2A |
| Güç | 40W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount) Adaptör üzerinde 5V USB çıkış bulunmamaktadır |
| Dc Jack | USB |
| Model | RTBA-LN02 |
| EAN13 | 8697785553801 |
| Parça Kodları | ADL40WCB ADL40WDB ADL40WLB |
| Uyumlu Modeller | Lenovo IdeaPad Miix 2 11 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.561,93 TL |
| 2 | 803,77 TL | 1.607,54 TL |
| 3 | 546,47 TL | 1.639,41 TL |
| 6 | 291,48 TL | 1.748,90 TL |
| 9 | 208,24 TL | 1.874,16 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.561,93 TL |
| 2 | 803,77 TL | 1.607,54 TL |
| 3 | 546,47 TL | 1.639,41 TL |
| 6 | 291,48 TL | 1.748,90 TL |
| 9 | 208,24 TL | 1.874,16 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.561,93 TL |
| 2 | 803,77 TL | 1.607,54 TL |
| 3 | 546,47 TL | 1.639,41 TL |
| 6 | 291,48 TL | 1.748,90 TL |
| 9 | 208,24 TL | 1.874,16 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.561,93 TL |
| 2 | 803,77 TL | 1.607,54 TL |
| 3 | 546,47 TL | 1.639,41 TL |
| 6 | 291,48 TL | 1.748,90 TL |
| 9 | 208,24 TL | 1.874,16 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.561,93 TL |
| 2 | 803,77 TL | 1.607,54 TL |
| 3 | 546,47 TL | 1.639,41 TL |
| 6 | 291,48 TL | 1.748,90 TL |
| 9 | 208,24 TL | 1.874,16 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.561,93 TL |
| 2 | 803,77 TL | 1.607,54 TL |
| 3 | 546,47 TL | 1.639,41 TL |
| 6 | 291,48 TL | 1.748,90 TL |
| 9 | 208,24 TL | 1.874,16 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.561,93 TL |
| 2 | 803,77 TL | 1.607,54 TL |
| 3 | 546,47 TL | 1.639,41 TL |
| 6 | 291,48 TL | 1.748,90 TL |
| 9 | 208,24 TL | 1.874,16 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.561,93 TL |
| 2 | 803,77 TL | 1.607,54 TL |
| 3 | 546,47 TL | 1.639,41 TL |
| 6 | 291,48 TL | 1.748,90 TL |
| 9 | 208,24 TL | 1.874,16 TL |