
609,40 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | +32V (+30V uyumlu) |
| Kapasite | 1560mA = 1.56A (750mA, 625mA ve 333mA Uyumlu) |
| Güç | 50W (24W, 20W ve 10W Uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 3 Pin Dişi - Mor Uçlu Molex 67969-0001 Mini-Fit Connector |
| Model | RPA-AC013 |
| EAN13 | 8697785550794 |
| Parça Kodları | 0957-2271 |
| Uyumlu Modeller | Hp Deskjet, Officejet, Photosmart printer (yazıcı) ve all-in-one çok fonksiyonlu cihazlar |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 609,40 TL |
| 2 | 313,60 TL | 627,19 TL |
| 3 | 213,21 TL | 639,63 TL |
| 6 | 113,72 TL | 682,34 TL |
| 9 | 81,25 TL | 731,22 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 609,40 TL |
| 2 | 313,60 TL | 627,19 TL |
| 3 | 213,21 TL | 639,63 TL |
| 6 | 113,72 TL | 682,34 TL |
| 9 | 81,25 TL | 731,22 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 609,40 TL |
| 2 | 313,60 TL | 627,19 TL |
| 3 | 213,21 TL | 639,63 TL |
| 6 | 113,72 TL | 682,34 TL |
| 9 | 81,25 TL | 731,22 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 609,40 TL |
| 2 | 313,60 TL | 627,19 TL |
| 3 | 213,21 TL | 639,63 TL |
| 6 | 113,72 TL | 682,34 TL |
| 9 | 81,25 TL | 731,22 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 609,40 TL |
| 2 | 313,60 TL | 627,19 TL |
| 3 | 213,21 TL | 639,63 TL |
| 6 | 113,72 TL | 682,34 TL |
| 9 | 81,25 TL | 731,22 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 609,40 TL |
| 2 | 313,60 TL | 627,19 TL |
| 3 | 213,21 TL | 639,63 TL |
| 6 | 113,72 TL | 682,34 TL |
| 9 | 81,25 TL | 731,22 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 609,40 TL |
| 2 | 313,60 TL | 627,19 TL |
| 3 | 213,21 TL | 639,63 TL |
| 6 | 113,72 TL | 682,34 TL |
| 9 | 81,25 TL | 731,22 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 609,40 TL |
| 2 | 313,60 TL | 627,19 TL |
| 3 | 213,21 TL | 639,63 TL |
| 6 | 113,72 TL | 682,34 TL |
| 9 | 81,25 TL | 731,22 TL |