
358,22 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 9V (7.9V, 8V, 8.4V, 8.5V, 9.5V ve 10V uyumlu) |
| Kapasite | 2A 2000mA (2A) değerine kadar bütün akım değerleri için uygundur (200mA, 300mA, 500mA, 600mA, 700mA, 1000mA (1A), 1100mA (1.1A), 1200mA (1.2A), 1500mA (1.5A), ... vb) |
| Güç | 18W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount) |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm (5.5 x 2.1 mm uyumlu) |
| Model | RPA-AC131 |
| EAN13 | 8681863406509 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,22 TL |
| 2 | 184,34 TL | 368,68 TL |
| 3 | 125,33 TL | 375,99 TL |
| 6 | 66,85 TL | 401,10 TL |
| 9 | 47,76 TL | 429,83 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,22 TL |
| 2 | 184,34 TL | 368,68 TL |
| 3 | 125,33 TL | 375,99 TL |
| 6 | 66,85 TL | 401,10 TL |
| 9 | 47,76 TL | 429,83 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,22 TL |
| 2 | 184,34 TL | 368,68 TL |
| 3 | 125,33 TL | 375,99 TL |
| 6 | 66,85 TL | 401,10 TL |
| 9 | 47,76 TL | 429,83 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,22 TL |
| 2 | 184,34 TL | 368,68 TL |
| 3 | 125,33 TL | 375,99 TL |
| 6 | 66,85 TL | 401,10 TL |
| 9 | 47,76 TL | 429,83 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,22 TL |
| 2 | 184,34 TL | 368,68 TL |
| 3 | 125,33 TL | 375,99 TL |
| 6 | 66,85 TL | 401,10 TL |
| 9 | 47,76 TL | 429,83 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,22 TL |
| 2 | 184,34 TL | 368,68 TL |
| 3 | 125,33 TL | 375,99 TL |
| 6 | 66,85 TL | 401,10 TL |
| 9 | 47,76 TL | 429,83 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,22 TL |
| 2 | 184,34 TL | 368,68 TL |
| 3 | 125,33 TL | 375,99 TL |
| 6 | 66,85 TL | 401,10 TL |
| 9 | 47,76 TL | 429,83 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,22 TL |
| 2 | 184,34 TL | 368,68 TL |
| 3 | 125,33 TL | 375,99 TL |
| 6 | 66,85 TL | 401,10 TL |
| 9 | 47,76 TL | 429,83 TL |