
601,72 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | +32V +12V |
| Kapasite | 32V 1094mA = 1.094A 12V 250mA = 0.25A |
| Güç | 38W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 3 Pin Dişi - Siyah Uçlu Molex Mini-Fit Connector |
| Model | RPA-AC188 |
| EAN13 | 8681863405649 |
| Parça Kodları | 0957-2304 |
| Uyumlu Modeller | Hp OfficeJet, OfficeJet Pro ve PhotoSmart yazıcılar (printer) |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 601,72 TL |
| 2 | 309,65 TL | 619,29 TL |
| 3 | 210,52 TL | 631,57 TL |
| 6 | 112,29 TL | 673,75 TL |
| 9 | 80,22 TL | 722,01 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 601,72 TL |
| 2 | 309,65 TL | 619,29 TL |
| 3 | 210,52 TL | 631,57 TL |
| 6 | 112,29 TL | 673,75 TL |
| 9 | 80,22 TL | 722,01 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 601,72 TL |
| 2 | 309,65 TL | 619,29 TL |
| 3 | 210,52 TL | 631,57 TL |
| 6 | 112,29 TL | 673,75 TL |
| 9 | 80,22 TL | 722,01 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 601,72 TL |
| 2 | 309,65 TL | 619,29 TL |
| 3 | 210,52 TL | 631,57 TL |
| 6 | 112,29 TL | 673,75 TL |
| 9 | 80,22 TL | 722,01 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 601,72 TL |
| 2 | 309,65 TL | 619,29 TL |
| 3 | 210,52 TL | 631,57 TL |
| 6 | 112,29 TL | 673,75 TL |
| 9 | 80,22 TL | 722,01 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 601,72 TL |
| 2 | 309,65 TL | 619,29 TL |
| 3 | 210,52 TL | 631,57 TL |
| 6 | 112,29 TL | 673,75 TL |
| 9 | 80,22 TL | 722,01 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 601,72 TL |
| 2 | 309,65 TL | 619,29 TL |
| 3 | 210,52 TL | 631,57 TL |
| 6 | 112,29 TL | 673,75 TL |
| 9 | 80,22 TL | 722,01 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 601,72 TL |
| 2 | 309,65 TL | 619,29 TL |
| 3 | 210,52 TL | 631,57 TL |
| 6 | 112,29 TL | 673,75 TL |
| 9 | 80,22 TL | 722,01 TL |