
859,74 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 12V |
| Kapasite | 2.58A |
| Güç | 31W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount) Adaptör üzerinde USB çıkış bulunmamaktadır. |
| Dc Jack | 6 Pin |
| Model | RTBA-MS02 |
| EAN13 | 8697785553771 |
| Parça Kodları | A1625 |
| Uyumlu Modeller | Microsoft Surface Pro 3 Microsoft Surface Pro 4 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 859,74 TL |
| 2 | 442,42 TL | 884,84 TL |
| 3 | 300,79 TL | 902,38 TL |
| 6 | 160,44 TL | 962,65 TL |
| 9 | 114,62 TL | 1.031,60 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 859,74 TL |
| 2 | 442,42 TL | 884,84 TL |
| 3 | 300,79 TL | 902,38 TL |
| 6 | 160,44 TL | 962,65 TL |
| 9 | 114,62 TL | 1.031,60 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 859,74 TL |
| 2 | 442,42 TL | 884,84 TL |
| 3 | 300,79 TL | 902,38 TL |
| 6 | 160,44 TL | 962,65 TL |
| 9 | 114,62 TL | 1.031,60 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 859,74 TL |
| 2 | 442,42 TL | 884,84 TL |
| 3 | 300,79 TL | 902,38 TL |
| 6 | 160,44 TL | 962,65 TL |
| 9 | 114,62 TL | 1.031,60 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 859,74 TL |
| 2 | 442,42 TL | 884,84 TL |
| 3 | 300,79 TL | 902,38 TL |
| 6 | 160,44 TL | 962,65 TL |
| 9 | 114,62 TL | 1.031,60 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 859,74 TL |
| 2 | 442,42 TL | 884,84 TL |
| 3 | 300,79 TL | 902,38 TL |
| 6 | 160,44 TL | 962,65 TL |
| 9 | 114,62 TL | 1.031,60 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 859,74 TL |
| 2 | 442,42 TL | 884,84 TL |
| 3 | 300,79 TL | 902,38 TL |
| 6 | 160,44 TL | 962,65 TL |
| 9 | 114,62 TL | 1.031,60 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 859,74 TL |
| 2 | 442,42 TL | 884,84 TL |
| 3 | 300,79 TL | 902,38 TL |
| 6 | 160,44 TL | 962,65 TL |
| 9 | 114,62 TL | 1.031,60 TL |