
848,09 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 15V |
| Kapasite | 1.2A |
| Güç | 18W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount) |
| Dc Jack | 40 Pin |
| Model | RWA-AS01 |
| EAN13 | 8697785554259 |
| Parça Kodları | ADP-18AW ADP-18BW |
| Uyumlu Modeller | Asus Eee Pad Transformer TF101, TF101G Asus Eee Pad Transformer Prime TF201, TF201G Asus Eee Pad Transformer TF300, TF300T |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 848,09 TL |
| 2 | 436,42 TL | 872,85 TL |
| 3 | 296,72 TL | 890,15 TL |
| 6 | 158,27 TL | 949,60 TL |
| 9 | 113,07 TL | 1.017,62 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 848,09 TL |
| 2 | 436,42 TL | 872,85 TL |
| 3 | 296,72 TL | 890,15 TL |
| 6 | 158,27 TL | 949,60 TL |
| 9 | 113,07 TL | 1.017,62 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 848,09 TL |
| 2 | 436,42 TL | 872,85 TL |
| 3 | 296,72 TL | 890,15 TL |
| 6 | 158,27 TL | 949,60 TL |
| 9 | 113,07 TL | 1.017,62 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 848,09 TL |
| 2 | 436,42 TL | 872,85 TL |
| 3 | 296,72 TL | 890,15 TL |
| 6 | 158,27 TL | 949,60 TL |
| 9 | 113,07 TL | 1.017,62 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 848,09 TL |
| 2 | 436,42 TL | 872,85 TL |
| 3 | 296,72 TL | 890,15 TL |
| 6 | 158,27 TL | 949,60 TL |
| 9 | 113,07 TL | 1.017,62 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 848,09 TL |
| 2 | 436,42 TL | 872,85 TL |
| 3 | 296,72 TL | 890,15 TL |
| 6 | 158,27 TL | 949,60 TL |
| 9 | 113,07 TL | 1.017,62 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 848,09 TL |
| 2 | 436,42 TL | 872,85 TL |
| 3 | 296,72 TL | 890,15 TL |
| 6 | 158,27 TL | 949,60 TL |
| 9 | 113,07 TL | 1.017,62 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 848,09 TL |
| 2 | 436,42 TL | 872,85 TL |
| 3 | 296,72 TL | 890,15 TL |
| 6 | 158,27 TL | 949,60 TL |
| 9 | 113,07 TL | 1.017,62 TL |