
645,52 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 30V |
| Kapasite | 500mA (0.5A) |
| Güç | 15W |
| Renk | Siyah |
| Açıklama | Switch-Mode (SMPS) sabit akım adaptörü Güçlü ve Kararlı : Düşük çalışma voltajlarında bile 500mA değerine kadar stabil akım sağlayabilir. Güvenli : Aşırı yük ve kısa devre koruması mevcuttur. |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount) |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm (5.5 x 2.1 mm uyumlu) |
| Model | RPA-AC018 |
| EAN13 | 8681863409067 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 645,52 TL |
| 2 | 332,19 TL | 664,37 TL |
| 3 | 225,85 TL | 677,54 TL |
| 6 | 120,47 TL | 722,79 TL |
| 9 | 86,06 TL | 774,56 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 645,52 TL |
| 2 | 332,19 TL | 664,37 TL |
| 3 | 225,85 TL | 677,54 TL |
| 6 | 120,47 TL | 722,79 TL |
| 9 | 86,06 TL | 774,56 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 645,52 TL |
| 2 | 332,19 TL | 664,37 TL |
| 3 | 225,85 TL | 677,54 TL |
| 6 | 120,47 TL | 722,79 TL |
| 9 | 86,06 TL | 774,56 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 645,52 TL |
| 2 | 332,19 TL | 664,37 TL |
| 3 | 225,85 TL | 677,54 TL |
| 6 | 120,47 TL | 722,79 TL |
| 9 | 86,06 TL | 774,56 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 645,52 TL |
| 2 | 332,19 TL | 664,37 TL |
| 3 | 225,85 TL | 677,54 TL |
| 6 | 120,47 TL | 722,79 TL |
| 9 | 86,06 TL | 774,56 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 645,52 TL |
| 2 | 332,19 TL | 664,37 TL |
| 3 | 225,85 TL | 677,54 TL |
| 6 | 120,47 TL | 722,79 TL |
| 9 | 86,06 TL | 774,56 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 645,52 TL |
| 2 | 332,19 TL | 664,37 TL |
| 3 | 225,85 TL | 677,54 TL |
| 6 | 120,47 TL | 722,79 TL |
| 9 | 86,06 TL | 774,56 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 645,52 TL |
| 2 | 332,19 TL | 664,37 TL |
| 3 | 225,85 TL | 677,54 TL |
| 6 | 120,47 TL | 722,79 TL |
| 9 | 86,06 TL | 774,56 TL |