
3.009,08 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 24V |
| Kapasite | 7.5A (7A ve 6.25A uyumlu) |
| Güç | 180W (168W ve 150W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RPA-AC332 |
| EAN13 | 8681863406660 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.009,08 TL |
| 2 | 1.548,47 TL | 3.096,94 TL |
| 3 | 1.052,78 TL | 3.158,33 TL |
| 6 | 561,54 TL | 3.369,26 TL |
| 9 | 401,18 TL | 3.610,59 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.009,08 TL |
| 2 | 1.548,47 TL | 3.096,94 TL |
| 3 | 1.052,78 TL | 3.158,33 TL |
| 6 | 561,54 TL | 3.369,26 TL |
| 9 | 401,18 TL | 3.610,59 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.009,08 TL |
| 2 | 1.548,47 TL | 3.096,94 TL |
| 3 | 1.052,78 TL | 3.158,33 TL |
| 6 | 561,54 TL | 3.369,26 TL |
| 9 | 401,18 TL | 3.610,59 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.009,08 TL |
| 2 | 1.548,47 TL | 3.096,94 TL |
| 3 | 1.052,78 TL | 3.158,33 TL |
| 6 | 561,54 TL | 3.369,26 TL |
| 9 | 401,18 TL | 3.610,59 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.009,08 TL |
| 2 | 1.548,47 TL | 3.096,94 TL |
| 3 | 1.052,78 TL | 3.158,33 TL |
| 6 | 561,54 TL | 3.369,26 TL |
| 9 | 401,18 TL | 3.610,59 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.009,08 TL |
| 2 | 1.548,47 TL | 3.096,94 TL |
| 3 | 1.052,78 TL | 3.158,33 TL |
| 6 | 561,54 TL | 3.369,26 TL |
| 9 | 401,18 TL | 3.610,59 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.009,08 TL |
| 2 | 1.548,47 TL | 3.096,94 TL |
| 3 | 1.052,78 TL | 3.158,33 TL |
| 6 | 561,54 TL | 3.369,26 TL |
| 9 | 401,18 TL | 3.610,59 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.009,08 TL |
| 2 | 1.548,47 TL | 3.096,94 TL |
| 3 | 1.052,78 TL | 3.158,33 TL |
| 6 | 561,54 TL | 3.369,26 TL |
| 9 | 401,18 TL | 3.610,59 TL |