
1.030,18 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 24V |
| Kapasite | 2A (0.5A ile 2A arasındaki tüm değerlerle uyumlu) |
| Güç | 48W (12W ile 48W arasındaki tüm değerlerle uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | RJ45 (1 LAN + 1 POE) |
| Model | RPA-AC050 |
| EAN13 | 8681863409012 |
| Diğer Özellikler | Gigabit ethernet portu (10/100/1000 Mbps) POE Injector Ubiquiti Networks (UBNT), Mikrotik gibi 24V POE çalışan cihazlarla uyumludur Yıldırım koruması LAN ESD koruması |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.030,18 TL |
| 2 | 530,13 TL | 1.060,27 TL |
| 3 | 360,43 TL | 1.081,28 TL |
| 6 | 192,25 TL | 1.153,50 TL |
| 9 | 137,35 TL | 1.236,12 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.030,18 TL |
| 2 | 530,13 TL | 1.060,27 TL |
| 3 | 360,43 TL | 1.081,28 TL |
| 6 | 192,25 TL | 1.153,50 TL |
| 9 | 137,35 TL | 1.236,12 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.030,18 TL |
| 2 | 530,13 TL | 1.060,27 TL |
| 3 | 360,43 TL | 1.081,28 TL |
| 6 | 192,25 TL | 1.153,50 TL |
| 9 | 137,35 TL | 1.236,12 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.030,18 TL |
| 2 | 530,13 TL | 1.060,27 TL |
| 3 | 360,43 TL | 1.081,28 TL |
| 6 | 192,25 TL | 1.153,50 TL |
| 9 | 137,35 TL | 1.236,12 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.030,18 TL |
| 2 | 530,13 TL | 1.060,27 TL |
| 3 | 360,43 TL | 1.081,28 TL |
| 6 | 192,25 TL | 1.153,50 TL |
| 9 | 137,35 TL | 1.236,12 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.030,18 TL |
| 2 | 530,13 TL | 1.060,27 TL |
| 3 | 360,43 TL | 1.081,28 TL |
| 6 | 192,25 TL | 1.153,50 TL |
| 9 | 137,35 TL | 1.236,12 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.030,18 TL |
| 2 | 530,13 TL | 1.060,27 TL |
| 3 | 360,43 TL | 1.081,28 TL |
| 6 | 192,25 TL | 1.153,50 TL |
| 9 | 137,35 TL | 1.236,12 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.030,18 TL |
| 2 | 530,13 TL | 1.060,27 TL |
| 3 | 360,43 TL | 1.081,28 TL |
| 6 | 192,25 TL | 1.153,50 TL |
| 9 | 137,35 TL | 1.236,12 TL |