
358,22 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 18V |
| Kapasite | 200mA (0.2A) |
| Güç | 3.6W |
| Renk | Siyah |
| Açıklama | Switch-Mode (SMPS) sabit akım adaptörü Güçlü ve Kararlı : Düşük çalışma voltajlarında bile 200mA değerine kadar stabil akım sağlayabilir. Güvenli : Aşırı yük ve kısa devre koruması mevcuttur. |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount) |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm (5.5 x 2.1 mm uyumlu) |
| Model | RPA-AC020 |
| EAN13 | 8681863408381 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,22 TL |
| 2 | 184,34 TL | 368,68 TL |
| 3 | 125,33 TL | 375,99 TL |
| 6 | 66,85 TL | 401,10 TL |
| 9 | 47,76 TL | 429,83 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,22 TL |
| 2 | 184,34 TL | 368,68 TL |
| 3 | 125,33 TL | 375,99 TL |
| 6 | 66,85 TL | 401,10 TL |
| 9 | 47,76 TL | 429,83 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,22 TL |
| 2 | 184,34 TL | 368,68 TL |
| 3 | 125,33 TL | 375,99 TL |
| 6 | 66,85 TL | 401,10 TL |
| 9 | 47,76 TL | 429,83 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,22 TL |
| 2 | 184,34 TL | 368,68 TL |
| 3 | 125,33 TL | 375,99 TL |
| 6 | 66,85 TL | 401,10 TL |
| 9 | 47,76 TL | 429,83 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,22 TL |
| 2 | 184,34 TL | 368,68 TL |
| 3 | 125,33 TL | 375,99 TL |
| 6 | 66,85 TL | 401,10 TL |
| 9 | 47,76 TL | 429,83 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,22 TL |
| 2 | 184,34 TL | 368,68 TL |
| 3 | 125,33 TL | 375,99 TL |
| 6 | 66,85 TL | 401,10 TL |
| 9 | 47,76 TL | 429,83 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,22 TL |
| 2 | 184,34 TL | 368,68 TL |
| 3 | 125,33 TL | 375,99 TL |
| 6 | 66,85 TL | 401,10 TL |
| 9 | 47,76 TL | 429,83 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,22 TL |
| 2 | 184,34 TL | 368,68 TL |
| 3 | 125,33 TL | 375,99 TL |
| 6 | 66,85 TL | 401,10 TL |
| 9 | 47,76 TL | 429,83 TL |