
501,51 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 14V |
| Kapasite | 4.5A |
| Güç | 63W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 6.5 x 4.4 mm - Pinli Uç |
| Model | RPA-AC014 |
| EAN13 | 8697785551005 |
| Parça Kodları | BN44-00399B |
| Uyumlu Modeller | Samsung SyncMaster 24\", 27\", 28\" Led TV, Led Monitör, Gaming Monitör |
| Notlar |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 501,51 TL |
| 2 | 258,08 TL | 516,16 TL |
| 3 | 175,46 TL | 526,39 TL |
| 6 | 93,59 TL | 561,54 TL |
| 9 | 66,86 TL | 601,77 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 501,51 TL |
| 2 | 258,08 TL | 516,16 TL |
| 3 | 175,46 TL | 526,39 TL |
| 6 | 93,59 TL | 561,54 TL |
| 9 | 66,86 TL | 601,77 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 501,51 TL |
| 2 | 258,08 TL | 516,16 TL |
| 3 | 175,46 TL | 526,39 TL |
| 6 | 93,59 TL | 561,54 TL |
| 9 | 66,86 TL | 601,77 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 501,51 TL |
| 2 | 258,08 TL | 516,16 TL |
| 3 | 175,46 TL | 526,39 TL |
| 6 | 93,59 TL | 561,54 TL |
| 9 | 66,86 TL | 601,77 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 501,51 TL |
| 2 | 258,08 TL | 516,16 TL |
| 3 | 175,46 TL | 526,39 TL |
| 6 | 93,59 TL | 561,54 TL |
| 9 | 66,86 TL | 601,77 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 501,51 TL |
| 2 | 258,08 TL | 516,16 TL |
| 3 | 175,46 TL | 526,39 TL |
| 6 | 93,59 TL | 561,54 TL |
| 9 | 66,86 TL | 601,77 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 501,51 TL |
| 2 | 258,08 TL | 516,16 TL |
| 3 | 175,46 TL | 526,39 TL |
| 6 | 93,59 TL | 561,54 TL |
| 9 | 66,86 TL | 601,77 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 501,51 TL |
| 2 | 258,08 TL | 516,16 TL |
| 3 | 175,46 TL | 526,39 TL |
| 6 | 93,59 TL | 561,54 TL |
| 9 | 66,86 TL | 601,77 TL |