RETRO 12V 3A 36W Lg Flatron, Samsung SyncMaster Lcd Monitör Adaptörü RPA-AC207 (RPA-AC012)
Marka: DS
465,92 TL
    Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
    Sepete Ekle
    Hemen Al
    MarkaRetro
    DurumuYeni ürün
    Voltaj12V
    Kapasite3A (2A ve 3.33A destekler)
    Güç36W (24W ve 40W destekler)
    RenkSiyah
    NotlarAC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.
    Dc Jack6.5 x 4.4 mm - Pinli uç