
465,92 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 12V |
| Kapasite | 3A (2A ve 3.33A destekler) |
| Güç | 36W (24W ve 40W destekler) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 6.5 x 4.4 mm - Pinli uç |
| Model | RPA-AC207 (Önceki Model Adı : RPA-AC012) |
| EAN13 | 8697785559568 |
| Parça Kodları | LCAP07F ADP-36UB |
| Uyumlu Modeller | LG Flatron lcd-led monitörler Samsung SyncMaster lcd-led monitörler |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 465,92 TL |
| 2 | 239,76 TL | 479,53 TL |
| 3 | 163,01 TL | 489,03 TL |
| 6 | 86,95 TL | 521,70 TL |
| 9 | 62,12 TL | 559,06 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 465,92 TL |
| 2 | 239,76 TL | 479,53 TL |
| 3 | 163,01 TL | 489,03 TL |
| 6 | 86,95 TL | 521,70 TL |
| 9 | 62,12 TL | 559,06 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 465,92 TL |
| 2 | 239,76 TL | 479,53 TL |
| 3 | 163,01 TL | 489,03 TL |
| 6 | 86,95 TL | 521,70 TL |
| 9 | 62,12 TL | 559,06 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 465,92 TL |
| 2 | 239,76 TL | 479,53 TL |
| 3 | 163,01 TL | 489,03 TL |
| 6 | 86,95 TL | 521,70 TL |
| 9 | 62,12 TL | 559,06 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 465,92 TL |
| 2 | 239,76 TL | 479,53 TL |
| 3 | 163,01 TL | 489,03 TL |
| 6 | 86,95 TL | 521,70 TL |
| 9 | 62,12 TL | 559,06 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 465,92 TL |
| 2 | 239,76 TL | 479,53 TL |
| 3 | 163,01 TL | 489,03 TL |
| 6 | 86,95 TL | 521,70 TL |
| 9 | 62,12 TL | 559,06 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 465,92 TL |
| 2 | 239,76 TL | 479,53 TL |
| 3 | 163,01 TL | 489,03 TL |
| 6 | 86,95 TL | 521,70 TL |
| 9 | 62,12 TL | 559,06 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 465,92 TL |
| 2 | 239,76 TL | 479,53 TL |
| 3 | 163,01 TL | 489,03 TL |
| 6 | 86,95 TL | 521,70 TL |
| 9 | 62,12 TL | 559,06 TL |