
322,64 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 12V |
| Kapasite | 2A (1.25A/1250 mA, 1.5A ve 2.1A Uyumlu) |
| Güç | 24W (15W, 18W ve 25W Uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount) |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RPA-AC002 |
| EAN13 | 8697785551319 |
| Parça Kodları | |
| Uyumlu Modeller | Dc jack tipi ve Volt-Amper değerleri uygun olan tüm; 3.5\" harici hdd, uydu alıcı, kamera, cctv, adsl modem, tablet pc, switch hub modelleri, şerit led uygulamaları ve diğer birçok elektronik cihaz ile uyumludur. |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 322,64 TL |
| 2 | 166,03 TL | 332,06 TL |
| 3 | 112,88 TL | 338,64 TL |
| 6 | 60,21 TL | 361,25 TL |
| 9 | 43,01 TL | 387,13 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 322,64 TL |
| 2 | 166,03 TL | 332,06 TL |
| 3 | 112,88 TL | 338,64 TL |
| 6 | 60,21 TL | 361,25 TL |
| 9 | 43,01 TL | 387,13 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 322,64 TL |
| 2 | 166,03 TL | 332,06 TL |
| 3 | 112,88 TL | 338,64 TL |
| 6 | 60,21 TL | 361,25 TL |
| 9 | 43,01 TL | 387,13 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 322,64 TL |
| 2 | 166,03 TL | 332,06 TL |
| 3 | 112,88 TL | 338,64 TL |
| 6 | 60,21 TL | 361,25 TL |
| 9 | 43,01 TL | 387,13 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 322,64 TL |
| 2 | 166,03 TL | 332,06 TL |
| 3 | 112,88 TL | 338,64 TL |
| 6 | 60,21 TL | 361,25 TL |
| 9 | 43,01 TL | 387,13 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 322,64 TL |
| 2 | 166,03 TL | 332,06 TL |
| 3 | 112,88 TL | 338,64 TL |
| 6 | 60,21 TL | 361,25 TL |
| 9 | 43,01 TL | 387,13 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 322,64 TL |
| 2 | 166,03 TL | 332,06 TL |
| 3 | 112,88 TL | 338,64 TL |
| 6 | 60,21 TL | 361,25 TL |
| 9 | 43,01 TL | 387,13 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 322,64 TL |
| 2 | 166,03 TL | 332,06 TL |
| 3 | 112,88 TL | 338,64 TL |
| 6 | 60,21 TL | 361,25 TL |
| 9 | 43,01 TL | 387,13 TL |