
2.340,39 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 12V |
| Kapasite | 12.5A |
| Güç | 150W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RPA-AC326 |
| EAN13 | 8681863407247 |
| Parça Kodları | |
| Uyumlu Modeller | Şerit led uygulamaları Aydınlatma sistemleri Güvenlik kameraları Routerlar Lcd monitörler Lcd Tvler Audio/Video sistemleri Scannerlar IPC systems Embedded systems POS systems |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.340,39 TL |
| 2 | 1.204,37 TL | 2.408,73 TL |
| 3 | 818,83 TL | 2.456,48 TL |
| 6 | 436,76 TL | 2.620,54 TL |
| 9 | 312,03 TL | 2.808,24 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.340,39 TL |
| 2 | 1.204,37 TL | 2.408,73 TL |
| 3 | 818,83 TL | 2.456,48 TL |
| 6 | 436,76 TL | 2.620,54 TL |
| 9 | 312,03 TL | 2.808,24 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.340,39 TL |
| 2 | 1.204,37 TL | 2.408,73 TL |
| 3 | 818,83 TL | 2.456,48 TL |
| 6 | 436,76 TL | 2.620,54 TL |
| 9 | 312,03 TL | 2.808,24 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.340,39 TL |
| 2 | 1.204,37 TL | 2.408,73 TL |
| 3 | 818,83 TL | 2.456,48 TL |
| 6 | 436,76 TL | 2.620,54 TL |
| 9 | 312,03 TL | 2.808,24 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.340,39 TL |
| 2 | 1.204,37 TL | 2.408,73 TL |
| 3 | 818,83 TL | 2.456,48 TL |
| 6 | 436,76 TL | 2.620,54 TL |
| 9 | 312,03 TL | 2.808,24 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.340,39 TL |
| 2 | 1.204,37 TL | 2.408,73 TL |
| 3 | 818,83 TL | 2.456,48 TL |
| 6 | 436,76 TL | 2.620,54 TL |
| 9 | 312,03 TL | 2.808,24 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.340,39 TL |
| 2 | 1.204,37 TL | 2.408,73 TL |
| 3 | 818,83 TL | 2.456,48 TL |
| 6 | 436,76 TL | 2.620,54 TL |
| 9 | 312,03 TL | 2.808,24 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.340,39 TL |
| 2 | 1.204,37 TL | 2.408,73 TL |
| 3 | 818,83 TL | 2.456,48 TL |
| 6 | 436,76 TL | 2.620,54 TL |
| 9 | 312,03 TL | 2.808,24 TL |