
465,92 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 2.1A (2.37A ve 1.75A uyumlu) |
| Güç | 40W (45W ve 33W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 3.0 x 1.1 mm |
| Model | RNA-SG06 |
| EAN13 | 8697785550305 |
| Parça Kodları | AA-PA2N40L AA-PA2N40S |
| Uyumlu Modeller | Samsung NP530U3B Samsung NP530U3C Samsung NP900X1A Samsung NP900X3A |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 465,92 TL |
| 2 | 239,76 TL | 479,53 TL |
| 3 | 163,01 TL | 489,03 TL |
| 6 | 86,95 TL | 521,70 TL |
| 9 | 62,12 TL | 559,06 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 465,92 TL |
| 2 | 239,76 TL | 479,53 TL |
| 3 | 163,01 TL | 489,03 TL |
| 6 | 86,95 TL | 521,70 TL |
| 9 | 62,12 TL | 559,06 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 465,92 TL |
| 2 | 239,76 TL | 479,53 TL |
| 3 | 163,01 TL | 489,03 TL |
| 6 | 86,95 TL | 521,70 TL |
| 9 | 62,12 TL | 559,06 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 465,92 TL |
| 2 | 239,76 TL | 479,53 TL |
| 3 | 163,01 TL | 489,03 TL |
| 6 | 86,95 TL | 521,70 TL |
| 9 | 62,12 TL | 559,06 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 465,92 TL |
| 2 | 239,76 TL | 479,53 TL |
| 3 | 163,01 TL | 489,03 TL |
| 6 | 86,95 TL | 521,70 TL |
| 9 | 62,12 TL | 559,06 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 465,92 TL |
| 2 | 239,76 TL | 479,53 TL |
| 3 | 163,01 TL | 489,03 TL |
| 6 | 86,95 TL | 521,70 TL |
| 9 | 62,12 TL | 559,06 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 465,92 TL |
| 2 | 239,76 TL | 479,53 TL |
| 3 | 163,01 TL | 489,03 TL |
| 6 | 86,95 TL | 521,70 TL |
| 9 | 62,12 TL | 559,06 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 465,92 TL |
| 2 | 239,76 TL | 479,53 TL |
| 3 | 163,01 TL | 489,03 TL |
| 6 | 86,95 TL | 521,70 TL |
| 9 | 62,12 TL | 559,06 TL |