
415,98 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 2A (2.15A ve 2.3A uyumlu) |
| Güç | 39W (42W ve 45W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 6.5 x 4.4 mm - Pinli uç - Pin 1.4 mm |
| Model | RNA-SN04 |
| EAN13 | 8697785550398 |
| Parça Kodları | VGP-AC19V39 |
| Uyumlu Modeller | Sony Vaio VPCM Serisi, VPCM12M1E, VPCM13M1E, ... vb Sony Vaio VPCW Serisi, VPCW1, VPCW2, ... vb Sony Vaio VPCY Serisi, VPCY1, VPCY2, ... vb |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 415,98 TL |
| 2 | 214,06 TL | 428,13 TL |
| 3 | 145,54 TL | 436,62 TL |
| 6 | 77,63 TL | 465,78 TL |
| 9 | 55,46 TL | 499,14 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 415,98 TL |
| 2 | 214,06 TL | 428,13 TL |
| 3 | 145,54 TL | 436,62 TL |
| 6 | 77,63 TL | 465,78 TL |
| 9 | 55,46 TL | 499,14 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 415,98 TL |
| 2 | 214,06 TL | 428,13 TL |
| 3 | 145,54 TL | 436,62 TL |
| 6 | 77,63 TL | 465,78 TL |
| 9 | 55,46 TL | 499,14 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 415,98 TL |
| 2 | 214,06 TL | 428,13 TL |
| 3 | 145,54 TL | 436,62 TL |
| 6 | 77,63 TL | 465,78 TL |
| 9 | 55,46 TL | 499,14 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 415,98 TL |
| 2 | 214,06 TL | 428,13 TL |
| 3 | 145,54 TL | 436,62 TL |
| 6 | 77,63 TL | 465,78 TL |
| 9 | 55,46 TL | 499,14 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 415,98 TL |
| 2 | 214,06 TL | 428,13 TL |
| 3 | 145,54 TL | 436,62 TL |
| 6 | 77,63 TL | 465,78 TL |
| 9 | 55,46 TL | 499,14 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 415,98 TL |
| 2 | 214,06 TL | 428,13 TL |
| 3 | 145,54 TL | 436,62 TL |
| 6 | 77,63 TL | 465,78 TL |
| 9 | 55,46 TL | 499,14 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 415,98 TL |
| 2 | 214,06 TL | 428,13 TL |
| 3 | 145,54 TL | 436,62 TL |
| 6 | 77,63 TL | 465,78 TL |
| 9 | 55,46 TL | 499,14 TL |