RETRO Sony 19.5V 2A 39W VGP-AC19V39 Notebook Adaptör RNA-SN04
Marka: DS
415,98 TL
    Şimdi sipariş verirseniz içerisinde kargoda.
    Sepete Ekle
    Hemen Al
    MarkaRetro
    DurumuYeni ürün
    Voltaj19.5V
    Kapasite2A (2.15A ve 2.3A uyumlu)
    Güç39W (42W ve 45W uyumlu)
    RenkSiyah
    NotlarAC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir.
    Dc Jack6.5 x 4.4 mm - Pinli uç - Pin 1.4 mm