
4.760,82 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 12A (11.5A uyumlu) |
| Güç | 240W (230W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4 Pin - USB Tip |
| Model | RPA-AC339 |
| EAN13 | 8681863403324 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.760,82 TL |
| 2 | 2.449,92 TL | 4.899,83 TL |
| 3 | 1.665,65 TL | 4.996,95 TL |
| 6 | 888,45 TL | 5.330,69 TL |
| 9 | 634,72 TL | 5.712,50 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.760,82 TL |
| 2 | 2.449,92 TL | 4.899,83 TL |
| 3 | 1.665,65 TL | 4.996,95 TL |
| 6 | 888,45 TL | 5.330,69 TL |
| 9 | 634,72 TL | 5.712,50 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.760,82 TL |
| 2 | 2.449,92 TL | 4.899,83 TL |
| 3 | 1.665,65 TL | 4.996,95 TL |
| 6 | 888,45 TL | 5.330,69 TL |
| 9 | 634,72 TL | 5.712,50 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.760,82 TL |
| 2 | 2.449,92 TL | 4.899,83 TL |
| 3 | 1.665,65 TL | 4.996,95 TL |
| 6 | 888,45 TL | 5.330,69 TL |
| 9 | 634,72 TL | 5.712,50 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.760,82 TL |
| 2 | 2.449,92 TL | 4.899,83 TL |
| 3 | 1.665,65 TL | 4.996,95 TL |
| 6 | 888,45 TL | 5.330,69 TL |
| 9 | 634,72 TL | 5.712,50 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.760,82 TL |
| 2 | 2.449,92 TL | 4.899,83 TL |
| 3 | 1.665,65 TL | 4.996,95 TL |
| 6 | 888,45 TL | 5.330,69 TL |
| 9 | 634,72 TL | 5.712,50 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.760,82 TL |
| 2 | 2.449,92 TL | 4.899,83 TL |
| 3 | 1.665,65 TL | 4.996,95 TL |
| 6 | 888,45 TL | 5.330,69 TL |
| 9 | 634,72 TL | 5.712,50 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 4.760,82 TL |
| 2 | 2.449,92 TL | 4.899,83 TL |
| 3 | 1.665,65 TL | 4.996,95 TL |
| 6 | 888,45 TL | 5.330,69 TL |
| 9 | 634,72 TL | 5.712,50 TL |