
2.110,97 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 9.5A |
| Güç | 180W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4 pin - Dişi |
| Model | RNA-TS10 |
| EAN13 | 8697785553962 |
| Parça Kodları | PA3546E-1AC3 PA3546E-1ACA |
| Uyumlu Modeller | Toshiba Satellite X200 Toshiba Satellite X205 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.110,97 TL |
| 2 | 1.086,31 TL | 2.172,61 TL |
| 3 | 738,56 TL | 2.215,68 TL |
| 6 | 393,94 TL | 2.363,66 TL |
| 9 | 281,44 TL | 2.532,96 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.110,97 TL |
| 2 | 1.086,31 TL | 2.172,61 TL |
| 3 | 738,56 TL | 2.215,68 TL |
| 6 | 393,94 TL | 2.363,66 TL |
| 9 | 281,44 TL | 2.532,96 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.110,97 TL |
| 2 | 1.086,31 TL | 2.172,61 TL |
| 3 | 738,56 TL | 2.215,68 TL |
| 6 | 393,94 TL | 2.363,66 TL |
| 9 | 281,44 TL | 2.532,96 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.110,97 TL |
| 2 | 1.086,31 TL | 2.172,61 TL |
| 3 | 738,56 TL | 2.215,68 TL |
| 6 | 393,94 TL | 2.363,66 TL |
| 9 | 281,44 TL | 2.532,96 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.110,97 TL |
| 2 | 1.086,31 TL | 2.172,61 TL |
| 3 | 738,56 TL | 2.215,68 TL |
| 6 | 393,94 TL | 2.363,66 TL |
| 9 | 281,44 TL | 2.532,96 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.110,97 TL |
| 2 | 1.086,31 TL | 2.172,61 TL |
| 3 | 738,56 TL | 2.215,68 TL |
| 6 | 393,94 TL | 2.363,66 TL |
| 9 | 281,44 TL | 2.532,96 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.110,97 TL |
| 2 | 1.086,31 TL | 2.172,61 TL |
| 3 | 738,56 TL | 2.215,68 TL |
| 6 | 393,94 TL | 2.363,66 TL |
| 9 | 281,44 TL | 2.532,96 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.110,97 TL |
| 2 | 1.086,31 TL | 2.172,61 TL |
| 3 | 738,56 TL | 2.215,68 TL |
| 6 | 393,94 TL | 2.363,66 TL |
| 9 | 281,44 TL | 2.532,96 TL |