
1.358,18 TL
| Marka | Retro (Color Serisi) |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 4.25A |
| Güç | 85W |
| Renk | Yeşil |
| Ebatlar (cm) | 11.30 x 4.00 x 3.30 |
| Ağırlık (g) | 165 (kablo dahil) |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount) |
| Dc Jack | 5 pin - Mıknatıslı - MagSafe 2 Uyumlu |
| Model | RNA-APC852T |
| Parça Kodları | MD506Z/A |
| Uyumlu Modeller | Apple MacBook Pro 15-inch Retina (2013-2014-2015) |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.358,18 TL |
| 2 | 698,92 TL | 1.397,84 TL |
| 3 | 475,18 TL | 1.425,55 TL |
| 6 | 253,46 TL | 1.520,76 TL |
| 9 | 181,08 TL | 1.629,68 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.358,18 TL |
| 2 | 698,92 TL | 1.397,84 TL |
| 3 | 475,18 TL | 1.425,55 TL |
| 6 | 253,46 TL | 1.520,76 TL |
| 9 | 181,08 TL | 1.629,68 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.358,18 TL |
| 2 | 698,92 TL | 1.397,84 TL |
| 3 | 475,18 TL | 1.425,55 TL |
| 6 | 253,46 TL | 1.520,76 TL |
| 9 | 181,08 TL | 1.629,68 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.358,18 TL |
| 2 | 698,92 TL | 1.397,84 TL |
| 3 | 475,18 TL | 1.425,55 TL |
| 6 | 253,46 TL | 1.520,76 TL |
| 9 | 181,08 TL | 1.629,68 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.358,18 TL |
| 2 | 698,92 TL | 1.397,84 TL |
| 3 | 475,18 TL | 1.425,55 TL |
| 6 | 253,46 TL | 1.520,76 TL |
| 9 | 181,08 TL | 1.629,68 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.358,18 TL |
| 2 | 698,92 TL | 1.397,84 TL |
| 3 | 475,18 TL | 1.425,55 TL |
| 6 | 253,46 TL | 1.520,76 TL |
| 9 | 181,08 TL | 1.629,68 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.358,18 TL |
| 2 | 698,92 TL | 1.397,84 TL |
| 3 | 475,18 TL | 1.425,55 TL |
| 6 | 253,46 TL | 1.520,76 TL |
| 9 | 181,08 TL | 1.629,68 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.358,18 TL |
| 2 | 698,92 TL | 1.397,84 TL |
| 3 | 475,18 TL | 1.425,55 TL |
| 6 | 253,46 TL | 1.520,76 TL |
| 9 | 181,08 TL | 1.629,68 TL |