
1.011,93 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 2A |
| Güç | 39W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 6.5 x 4.4 mm - Mıknatıslı |
| Model | RPA-AC203 |
| EAN13 | 8681863409623 |
| Parça Kodları | VGP-AC19V74 |
| Uyumlu Modeller | Sony Vaio SVF11N Serisi |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.011,93 TL |
| 2 | 520,74 TL | 1.041,48 TL |
| 3 | 354,04 TL | 1.062,13 TL |
| 6 | 188,84 TL | 1.133,06 TL |
| 9 | 134,91 TL | 1.214,22 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.011,93 TL |
| 2 | 520,74 TL | 1.041,48 TL |
| 3 | 354,04 TL | 1.062,13 TL |
| 6 | 188,84 TL | 1.133,06 TL |
| 9 | 134,91 TL | 1.214,22 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.011,93 TL |
| 2 | 520,74 TL | 1.041,48 TL |
| 3 | 354,04 TL | 1.062,13 TL |
| 6 | 188,84 TL | 1.133,06 TL |
| 9 | 134,91 TL | 1.214,22 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.011,93 TL |
| 2 | 520,74 TL | 1.041,48 TL |
| 3 | 354,04 TL | 1.062,13 TL |
| 6 | 188,84 TL | 1.133,06 TL |
| 9 | 134,91 TL | 1.214,22 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.011,93 TL |
| 2 | 520,74 TL | 1.041,48 TL |
| 3 | 354,04 TL | 1.062,13 TL |
| 6 | 188,84 TL | 1.133,06 TL |
| 9 | 134,91 TL | 1.214,22 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.011,93 TL |
| 2 | 520,74 TL | 1.041,48 TL |
| 3 | 354,04 TL | 1.062,13 TL |
| 6 | 188,84 TL | 1.133,06 TL |
| 9 | 134,91 TL | 1.214,22 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.011,93 TL |
| 2 | 520,74 TL | 1.041,48 TL |
| 3 | 354,04 TL | 1.062,13 TL |
| 6 | 188,84 TL | 1.133,06 TL |
| 9 | 134,91 TL | 1.214,22 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.011,93 TL |
| 2 | 520,74 TL | 1.041,48 TL |
| 3 | 354,04 TL | 1.062,13 TL |
| 6 | 188,84 TL | 1.133,06 TL |
| 9 | 134,91 TL | 1.214,22 TL |