
3.010,25 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 10.5A |
| Güç | 200W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4 Pin - Dişi |
| Model | RNA-SG05 |
| EAN13 | 8697785554082 |
| Parça Kodları | AA-PA2N200 |
| Uyumlu Modeller | Samsung NP700G7C |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.010,25 TL |
| 2 | 1.549,08 TL | 3.098,15 TL |
| 3 | 1.053,19 TL | 3.159,56 TL |
| 6 | 561,76 TL | 3.370,58 TL |
| 9 | 401,33 TL | 3.612,00 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.010,25 TL |
| 2 | 1.549,08 TL | 3.098,15 TL |
| 3 | 1.053,19 TL | 3.159,56 TL |
| 6 | 561,76 TL | 3.370,58 TL |
| 9 | 401,33 TL | 3.612,00 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.010,25 TL |
| 2 | 1.549,08 TL | 3.098,15 TL |
| 3 | 1.053,19 TL | 3.159,56 TL |
| 6 | 561,76 TL | 3.370,58 TL |
| 9 | 401,33 TL | 3.612,00 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.010,25 TL |
| 2 | 1.549,08 TL | 3.098,15 TL |
| 3 | 1.053,19 TL | 3.159,56 TL |
| 6 | 561,76 TL | 3.370,58 TL |
| 9 | 401,33 TL | 3.612,00 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.010,25 TL |
| 2 | 1.549,08 TL | 3.098,15 TL |
| 3 | 1.053,19 TL | 3.159,56 TL |
| 6 | 561,76 TL | 3.370,58 TL |
| 9 | 401,33 TL | 3.612,00 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.010,25 TL |
| 2 | 1.549,08 TL | 3.098,15 TL |
| 3 | 1.053,19 TL | 3.159,56 TL |
| 6 | 561,76 TL | 3.370,58 TL |
| 9 | 401,33 TL | 3.612,00 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.010,25 TL |
| 2 | 1.549,08 TL | 3.098,15 TL |
| 3 | 1.053,19 TL | 3.159,56 TL |
| 6 | 561,76 TL | 3.370,58 TL |
| 9 | 401,33 TL | 3.612,00 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.010,25 TL |
| 2 | 1.549,08 TL | 3.098,15 TL |
| 3 | 1.053,19 TL | 3.159,56 TL |
| 6 | 561,76 TL | 3.370,58 TL |
| 9 | 401,33 TL | 3.612,00 TL |