
2.607,77 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 15.6V (15V ve 16V Uyumlu) |
| Kapasite | 8A (5A, 7.05A ve 7.5A Uyumlu) |
| Güç | 125W (78W, 80W, 110W ve 120W Uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RNA-PN01 |
| EAN13 | 8697785559735 |
| Parça Kodları | CF-AA1683A CF-AA5803A |
| Uyumlu Modeller | Panasonic ToughBook CF-51 Panasonic ToughBook CF-52 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.607,77 TL |
| 2 | 1.341,96 TL | 2.683,92 TL |
| 3 | 912,37 TL | 2.737,12 TL |
| 6 | 486,65 TL | 2.919,92 TL |
| 9 | 347,67 TL | 3.129,07 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.607,77 TL |
| 2 | 1.341,96 TL | 2.683,92 TL |
| 3 | 912,37 TL | 2.737,12 TL |
| 6 | 486,65 TL | 2.919,92 TL |
| 9 | 347,67 TL | 3.129,07 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.607,77 TL |
| 2 | 1.341,96 TL | 2.683,92 TL |
| 3 | 912,37 TL | 2.737,12 TL |
| 6 | 486,65 TL | 2.919,92 TL |
| 9 | 347,67 TL | 3.129,07 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.607,77 TL |
| 2 | 1.341,96 TL | 2.683,92 TL |
| 3 | 912,37 TL | 2.737,12 TL |
| 6 | 486,65 TL | 2.919,92 TL |
| 9 | 347,67 TL | 3.129,07 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.607,77 TL |
| 2 | 1.341,96 TL | 2.683,92 TL |
| 3 | 912,37 TL | 2.737,12 TL |
| 6 | 486,65 TL | 2.919,92 TL |
| 9 | 347,67 TL | 3.129,07 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.607,77 TL |
| 2 | 1.341,96 TL | 2.683,92 TL |
| 3 | 912,37 TL | 2.737,12 TL |
| 6 | 486,65 TL | 2.919,92 TL |
| 9 | 347,67 TL | 3.129,07 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.607,77 TL |
| 2 | 1.341,96 TL | 2.683,92 TL |
| 3 | 912,37 TL | 2.737,12 TL |
| 6 | 486,65 TL | 2.919,92 TL |
| 9 | 347,67 TL | 3.129,07 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.607,77 TL |
| 2 | 1.341,96 TL | 2.683,92 TL |
| 3 | 912,37 TL | 2.737,12 TL |
| 6 | 486,65 TL | 2.919,92 TL |
| 9 | 347,67 TL | 3.129,07 TL |