
5.483,39 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 14A (11.5A ve 12A uyumlu) |
| Güç | 280W (230W ve 240W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4 Pin - USB Tip |
| Model | RPA-AC343 |
| EAN13 | 8681863406936 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.483,39 TL |
| 2 | 2.821,75 TL | 5.643,51 TL |
| 3 | 1.918,46 TL | 5.755,37 TL |
| 6 | 1.023,29 TL | 6.139,75 TL |
| 9 | 731,06 TL | 6.579,52 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.483,39 TL |
| 2 | 2.821,75 TL | 5.643,51 TL |
| 3 | 1.918,46 TL | 5.755,37 TL |
| 6 | 1.023,29 TL | 6.139,75 TL |
| 9 | 731,06 TL | 6.579,52 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.483,39 TL |
| 2 | 2.821,75 TL | 5.643,51 TL |
| 3 | 1.918,46 TL | 5.755,37 TL |
| 6 | 1.023,29 TL | 6.139,75 TL |
| 9 | 731,06 TL | 6.579,52 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.483,39 TL |
| 2 | 2.821,75 TL | 5.643,51 TL |
| 3 | 1.918,46 TL | 5.755,37 TL |
| 6 | 1.023,29 TL | 6.139,75 TL |
| 9 | 731,06 TL | 6.579,52 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.483,39 TL |
| 2 | 2.821,75 TL | 5.643,51 TL |
| 3 | 1.918,46 TL | 5.755,37 TL |
| 6 | 1.023,29 TL | 6.139,75 TL |
| 9 | 731,06 TL | 6.579,52 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.483,39 TL |
| 2 | 2.821,75 TL | 5.643,51 TL |
| 3 | 1.918,46 TL | 5.755,37 TL |
| 6 | 1.023,29 TL | 6.139,75 TL |
| 9 | 731,06 TL | 6.579,52 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.483,39 TL |
| 2 | 2.821,75 TL | 5.643,51 TL |
| 3 | 1.918,46 TL | 5.755,37 TL |
| 6 | 1.023,29 TL | 6.139,75 TL |
| 9 | 731,06 TL | 6.579,52 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 5.483,39 TL |
| 2 | 2.821,75 TL | 5.643,51 TL |
| 3 | 1.918,46 TL | 5.755,37 TL |
| 6 | 1.023,29 TL | 6.139,75 TL |
| 9 | 731,06 TL | 6.579,52 TL |