
11.033,75 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (20V uyumlu) |
| Kapasite | 16.92A (16.9A ve 15A uyumlu) |
| Güç | 330W (329.6W ve 300W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4 Pin - USB Tip |
| Model | RPA-AC344 |
| EAN13 | 8681863406059 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 11.033,75 TL |
| 2 | 5.677,97 TL | 11.355,93 TL |
| 3 | 3.860,34 TL | 11.581,02 TL |
| 6 | 2.059,08 TL | 12.354,49 TL |
| 9 | 1.471,04 TL | 13.239,39 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 11.033,75 TL |
| 2 | 5.677,97 TL | 11.355,93 TL |
| 3 | 3.860,34 TL | 11.581,02 TL |
| 6 | 2.059,08 TL | 12.354,49 TL |
| 9 | 1.471,04 TL | 13.239,39 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 11.033,75 TL |
| 2 | 5.677,97 TL | 11.355,93 TL |
| 3 | 3.860,34 TL | 11.581,02 TL |
| 6 | 2.059,08 TL | 12.354,49 TL |
| 9 | 1.471,04 TL | 13.239,39 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 11.033,75 TL |
| 2 | 5.677,97 TL | 11.355,93 TL |
| 3 | 3.860,34 TL | 11.581,02 TL |
| 6 | 2.059,08 TL | 12.354,49 TL |
| 9 | 1.471,04 TL | 13.239,39 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 11.033,75 TL |
| 2 | 5.677,97 TL | 11.355,93 TL |
| 3 | 3.860,34 TL | 11.581,02 TL |
| 6 | 2.059,08 TL | 12.354,49 TL |
| 9 | 1.471,04 TL | 13.239,39 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 11.033,75 TL |
| 2 | 5.677,97 TL | 11.355,93 TL |
| 3 | 3.860,34 TL | 11.581,02 TL |
| 6 | 2.059,08 TL | 12.354,49 TL |
| 9 | 1.471,04 TL | 13.239,39 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 11.033,75 TL |
| 2 | 5.677,97 TL | 11.355,93 TL |
| 3 | 3.860,34 TL | 11.581,02 TL |
| 6 | 2.059,08 TL | 12.354,49 TL |
| 9 | 1.471,04 TL | 13.239,39 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 11.033,75 TL |
| 2 | 5.677,97 TL | 11.355,93 TL |
| 3 | 3.860,34 TL | 11.581,02 TL |
| 6 | 2.059,08 TL | 12.354,49 TL |
| 9 | 1.471,04 TL | 13.239,39 TL |