
2.054,31 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V (19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 8.5A (7.7A ve 7.5A uyumlu) |
| Güç | 170W (150W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Dikdörtgen Pinli Uç - Usb Tip |
| Model | RNA-IB13 |
| EAN13 | 8697785554143 |
| Parça Kodları | ADL170NCC3A ADL170NDC3A ADL170NLC3A |
| Uyumlu Modeller | Lenovo ThinkPad P70 Lenovo ThinkPad W540 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.054,31 TL |
| 2 | 1.057,15 TL | 2.114,30 TL |
| 3 | 718,73 TL | 2.156,20 TL |
| 6 | 383,37 TL | 2.300,21 TL |
| 9 | 273,89 TL | 2.464,97 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.054,31 TL |
| 2 | 1.057,15 TL | 2.114,30 TL |
| 3 | 718,73 TL | 2.156,20 TL |
| 6 | 383,37 TL | 2.300,21 TL |
| 9 | 273,89 TL | 2.464,97 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.054,31 TL |
| 2 | 1.057,15 TL | 2.114,30 TL |
| 3 | 718,73 TL | 2.156,20 TL |
| 6 | 383,37 TL | 2.300,21 TL |
| 9 | 273,89 TL | 2.464,97 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.054,31 TL |
| 2 | 1.057,15 TL | 2.114,30 TL |
| 3 | 718,73 TL | 2.156,20 TL |
| 6 | 383,37 TL | 2.300,21 TL |
| 9 | 273,89 TL | 2.464,97 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.054,31 TL |
| 2 | 1.057,15 TL | 2.114,30 TL |
| 3 | 718,73 TL | 2.156,20 TL |
| 6 | 383,37 TL | 2.300,21 TL |
| 9 | 273,89 TL | 2.464,97 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.054,31 TL |
| 2 | 1.057,15 TL | 2.114,30 TL |
| 3 | 718,73 TL | 2.156,20 TL |
| 6 | 383,37 TL | 2.300,21 TL |
| 9 | 273,89 TL | 2.464,97 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.054,31 TL |
| 2 | 1.057,15 TL | 2.114,30 TL |
| 3 | 718,73 TL | 2.156,20 TL |
| 6 | 383,37 TL | 2.300,21 TL |
| 9 | 273,89 TL | 2.464,97 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.054,31 TL |
| 2 | 1.057,15 TL | 2.114,30 TL |
| 3 | 718,73 TL | 2.156,20 TL |
| 6 | 383,37 TL | 2.300,21 TL |
| 9 | 273,89 TL | 2.464,97 TL |