
1.227,81 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 6.75A |
| Güç | 135W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.9 x 5.5 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-IB12 |
| EAN13 | 8697785554167 |
| Parça Kodları | 57Y4622 |
| Uyumlu Modeller | Lenovo ThinkPad T530, T530i Lenovo ThinkPad W520 Lenovo ThinkPad W530 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.227,81 TL |
| 2 | 631,83 TL | 1.263,66 TL |
| 3 | 429,57 TL | 1.288,71 TL |
| 6 | 229,13 TL | 1.374,78 TL |
| 9 | 163,69 TL | 1.473,25 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.227,81 TL |
| 2 | 631,83 TL | 1.263,66 TL |
| 3 | 429,57 TL | 1.288,71 TL |
| 6 | 229,13 TL | 1.374,78 TL |
| 9 | 163,69 TL | 1.473,25 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.227,81 TL |
| 2 | 631,83 TL | 1.263,66 TL |
| 3 | 429,57 TL | 1.288,71 TL |
| 6 | 229,13 TL | 1.374,78 TL |
| 9 | 163,69 TL | 1.473,25 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.227,81 TL |
| 2 | 631,83 TL | 1.263,66 TL |
| 3 | 429,57 TL | 1.288,71 TL |
| 6 | 229,13 TL | 1.374,78 TL |
| 9 | 163,69 TL | 1.473,25 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.227,81 TL |
| 2 | 631,83 TL | 1.263,66 TL |
| 3 | 429,57 TL | 1.288,71 TL |
| 6 | 229,13 TL | 1.374,78 TL |
| 9 | 163,69 TL | 1.473,25 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.227,81 TL |
| 2 | 631,83 TL | 1.263,66 TL |
| 3 | 429,57 TL | 1.288,71 TL |
| 6 | 229,13 TL | 1.374,78 TL |
| 9 | 163,69 TL | 1.473,25 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.227,81 TL |
| 2 | 631,83 TL | 1.263,66 TL |
| 3 | 429,57 TL | 1.288,71 TL |
| 6 | 229,13 TL | 1.374,78 TL |
| 9 | 163,69 TL | 1.473,25 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.227,81 TL |
| 2 | 631,83 TL | 1.263,66 TL |
| 3 | 429,57 TL | 1.288,71 TL |
| 6 | 229,13 TL | 1.374,78 TL |
| 9 | 163,69 TL | 1.473,25 TL |