
537,78 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 18.5V (19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 3.5A (3.33A uyumlu) |
| Güç | 65W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. 19.5V 3.33A adaptör ile uyumludur. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-HC02 |
| EAN13 | 8697785550152 |
| Parça Kodları | 384019-001 391172-001 463958-001 PPP009H PPP009L |
| Uyumlu Modeller | Compaq Presario CQ50, CQ60, CQ61 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 537,78 TL |
| 2 | 276,74 TL | 553,48 TL |
| 3 | 188,15 TL | 564,45 TL |
| 6 | 100,36 TL | 602,15 TL |
| 9 | 71,70 TL | 645,28 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 537,78 TL |
| 2 | 276,74 TL | 553,48 TL |
| 3 | 188,15 TL | 564,45 TL |
| 6 | 100,36 TL | 602,15 TL |
| 9 | 71,70 TL | 645,28 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 537,78 TL |
| 2 | 276,74 TL | 553,48 TL |
| 3 | 188,15 TL | 564,45 TL |
| 6 | 100,36 TL | 602,15 TL |
| 9 | 71,70 TL | 645,28 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 537,78 TL |
| 2 | 276,74 TL | 553,48 TL |
| 3 | 188,15 TL | 564,45 TL |
| 6 | 100,36 TL | 602,15 TL |
| 9 | 71,70 TL | 645,28 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 537,78 TL |
| 2 | 276,74 TL | 553,48 TL |
| 3 | 188,15 TL | 564,45 TL |
| 6 | 100,36 TL | 602,15 TL |
| 9 | 71,70 TL | 645,28 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 537,78 TL |
| 2 | 276,74 TL | 553,48 TL |
| 3 | 188,15 TL | 564,45 TL |
| 6 | 100,36 TL | 602,15 TL |
| 9 | 71,70 TL | 645,28 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 537,78 TL |
| 2 | 276,74 TL | 553,48 TL |
| 3 | 188,15 TL | 564,45 TL |
| 6 | 100,36 TL | 602,15 TL |
| 9 | 71,70 TL | 645,28 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 537,78 TL |
| 2 | 276,74 TL | 553,48 TL |
| 3 | 188,15 TL | 564,45 TL |
| 6 | 100,36 TL | 602,15 TL |
| 9 | 71,70 TL | 645,28 TL |