
2.274,32 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V (18.5V ve 19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 7.9A (6.9A, 7.1A, 7.69A, 7.7A ve 7.89A uyumlu) |
| Güç | 150W (135W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-HC16 |
| EAN13 | 8697785559582 |
| Parça Kodları | AL192AA AL192AAR |
| Uyumlu Modeller | Hp EliteBook 8530w Hp EliteBook 8540w Hp EliteBook 8560w Hp EliteBook 8730w |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.274,32 TL |
| 2 | 1.170,37 TL | 2.340,73 TL |
| 3 | 795,71 TL | 2.387,13 TL |
| 6 | 424,43 TL | 2.546,56 TL |
| 9 | 303,22 TL | 2.728,96 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.274,32 TL |
| 2 | 1.170,37 TL | 2.340,73 TL |
| 3 | 795,71 TL | 2.387,13 TL |
| 6 | 424,43 TL | 2.546,56 TL |
| 9 | 303,22 TL | 2.728,96 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.274,32 TL |
| 2 | 1.170,37 TL | 2.340,73 TL |
| 3 | 795,71 TL | 2.387,13 TL |
| 6 | 424,43 TL | 2.546,56 TL |
| 9 | 303,22 TL | 2.728,96 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.274,32 TL |
| 2 | 1.170,37 TL | 2.340,73 TL |
| 3 | 795,71 TL | 2.387,13 TL |
| 6 | 424,43 TL | 2.546,56 TL |
| 9 | 303,22 TL | 2.728,96 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.274,32 TL |
| 2 | 1.170,37 TL | 2.340,73 TL |
| 3 | 795,71 TL | 2.387,13 TL |
| 6 | 424,43 TL | 2.546,56 TL |
| 9 | 303,22 TL | 2.728,96 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.274,32 TL |
| 2 | 1.170,37 TL | 2.340,73 TL |
| 3 | 795,71 TL | 2.387,13 TL |
| 6 | 424,43 TL | 2.546,56 TL |
| 9 | 303,22 TL | 2.728,96 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.274,32 TL |
| 2 | 1.170,37 TL | 2.340,73 TL |
| 3 | 795,71 TL | 2.387,13 TL |
| 6 | 424,43 TL | 2.546,56 TL |
| 9 | 303,22 TL | 2.728,96 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.274,32 TL |
| 2 | 1.170,37 TL | 2.340,73 TL |
| 3 | 795,71 TL | 2.387,13 TL |
| 6 | 424,43 TL | 2.546,56 TL |
| 9 | 303,22 TL | 2.728,96 TL |