
1.222,04 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 18.5V (19V ve 19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 6.5A (6.15A ve 6.32A uyumlu) |
| Güç | 120W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-HC05 |
| EAN13 | 8697785550206 |
| Parça Kodları | 463953-001 519331-001 PPP016L-E PA-1121-42HN |
| Uyumlu Modeller | Hp EliteBook 6930p Hp EliteBook 8530p Hp EliteBook 8530w Hp Envy 15 Hp Pavilion dv6-2000, dv7-2000, dv7-3000, dv8-1000, HDX X18 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.222,04 TL |
| 2 | 628,86 TL | 1.257,72 TL |
| 3 | 427,55 TL | 1.282,65 TL |
| 6 | 228,05 TL | 1.368,32 TL |
| 9 | 162,93 TL | 1.466,33 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.222,04 TL |
| 2 | 628,86 TL | 1.257,72 TL |
| 3 | 427,55 TL | 1.282,65 TL |
| 6 | 228,05 TL | 1.368,32 TL |
| 9 | 162,93 TL | 1.466,33 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.222,04 TL |
| 2 | 628,86 TL | 1.257,72 TL |
| 3 | 427,55 TL | 1.282,65 TL |
| 6 | 228,05 TL | 1.368,32 TL |
| 9 | 162,93 TL | 1.466,33 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.222,04 TL |
| 2 | 628,86 TL | 1.257,72 TL |
| 3 | 427,55 TL | 1.282,65 TL |
| 6 | 228,05 TL | 1.368,32 TL |
| 9 | 162,93 TL | 1.466,33 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.222,04 TL |
| 2 | 628,86 TL | 1.257,72 TL |
| 3 | 427,55 TL | 1.282,65 TL |
| 6 | 228,05 TL | 1.368,32 TL |
| 9 | 162,93 TL | 1.466,33 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.222,04 TL |
| 2 | 628,86 TL | 1.257,72 TL |
| 3 | 427,55 TL | 1.282,65 TL |
| 6 | 228,05 TL | 1.368,32 TL |
| 9 | 162,93 TL | 1.466,33 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.222,04 TL |
| 2 | 628,86 TL | 1.257,72 TL |
| 3 | 427,55 TL | 1.282,65 TL |
| 6 | 228,05 TL | 1.368,32 TL |
| 9 | 162,93 TL | 1.466,33 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.222,04 TL |
| 2 | 628,86 TL | 1.257,72 TL |
| 3 | 427,55 TL | 1.282,65 TL |
| 6 | 228,05 TL | 1.368,32 TL |
| 9 | 162,93 TL | 1.466,33 TL |