
1.236,24 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 6.15A |
| Güç | 120W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4.5 x 3.0 mm - Pinli Uç |
| Model | RNA-HC18 |
| EAN13 | 8697785550220 |
| Parça Kodları | 709984-003 PA-1121-62HE |
| Uyumlu Modeller | Hp Envy 15, 17 Hp Omen 15, 17 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.236,24 TL |
| 2 | 636,17 TL | 1.272,34 TL |
| 3 | 432,52 TL | 1.297,55 TL |
| 6 | 230,70 TL | 1.384,21 TL |
| 9 | 164,82 TL | 1.483,36 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.236,24 TL |
| 2 | 636,17 TL | 1.272,34 TL |
| 3 | 432,52 TL | 1.297,55 TL |
| 6 | 230,70 TL | 1.384,21 TL |
| 9 | 164,82 TL | 1.483,36 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.236,24 TL |
| 2 | 636,17 TL | 1.272,34 TL |
| 3 | 432,52 TL | 1.297,55 TL |
| 6 | 230,70 TL | 1.384,21 TL |
| 9 | 164,82 TL | 1.483,36 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.236,24 TL |
| 2 | 636,17 TL | 1.272,34 TL |
| 3 | 432,52 TL | 1.297,55 TL |
| 6 | 230,70 TL | 1.384,21 TL |
| 9 | 164,82 TL | 1.483,36 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.236,24 TL |
| 2 | 636,17 TL | 1.272,34 TL |
| 3 | 432,52 TL | 1.297,55 TL |
| 6 | 230,70 TL | 1.384,21 TL |
| 9 | 164,82 TL | 1.483,36 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.236,24 TL |
| 2 | 636,17 TL | 1.272,34 TL |
| 3 | 432,52 TL | 1.297,55 TL |
| 6 | 230,70 TL | 1.384,21 TL |
| 9 | 164,82 TL | 1.483,36 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.236,24 TL |
| 2 | 636,17 TL | 1.272,34 TL |
| 3 | 432,52 TL | 1.297,55 TL |
| 6 | 230,70 TL | 1.384,21 TL |
| 9 | 164,82 TL | 1.483,36 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.236,24 TL |
| 2 | 636,17 TL | 1.272,34 TL |
| 3 | 432,52 TL | 1.297,55 TL |
| 6 | 230,70 TL | 1.384,21 TL |
| 9 | 164,82 TL | 1.483,36 TL |