
437,53 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 20V |
| Kapasite | 3.25A (2.5A ve 3A uyumlu) |
| Güç | 65W (50W ve 60W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RNA-LS02 |
| EAN13 | 8697785550657 |
| Parça Kodları | LSE0335C2, S26113-E519-V15, 36001646, ADP-65KH(B) |
| Uyumlu Modeller | - Fujitsu Siemens Amilo A1655G, M1425G, M1450G, M7440G - Fujitsu Siemens Amilo La1703, Li1718, Li1818, Pa1510, Pi1505, Pi2512, Si2636 - Lenovo G560, Y560, Z360 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 437,53 TL |
| 2 | 225,15 TL | 450,31 TL |
| 3 | 153,08 TL | 459,23 TL |
| 6 | 81,65 TL | 489,90 TL |
| 9 | 58,33 TL | 524,99 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 437,53 TL |
| 2 | 225,15 TL | 450,31 TL |
| 3 | 153,08 TL | 459,23 TL |
| 6 | 81,65 TL | 489,90 TL |
| 9 | 58,33 TL | 524,99 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 437,53 TL |
| 2 | 225,15 TL | 450,31 TL |
| 3 | 153,08 TL | 459,23 TL |
| 6 | 81,65 TL | 489,90 TL |
| 9 | 58,33 TL | 524,99 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 437,53 TL |
| 2 | 225,15 TL | 450,31 TL |
| 3 | 153,08 TL | 459,23 TL |
| 6 | 81,65 TL | 489,90 TL |
| 9 | 58,33 TL | 524,99 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 437,53 TL |
| 2 | 225,15 TL | 450,31 TL |
| 3 | 153,08 TL | 459,23 TL |
| 6 | 81,65 TL | 489,90 TL |
| 9 | 58,33 TL | 524,99 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 437,53 TL |
| 2 | 225,15 TL | 450,31 TL |
| 3 | 153,08 TL | 459,23 TL |
| 6 | 81,65 TL | 489,90 TL |
| 9 | 58,33 TL | 524,99 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 437,53 TL |
| 2 | 225,15 TL | 450,31 TL |
| 3 | 153,08 TL | 459,23 TL |
| 6 | 81,65 TL | 489,90 TL |
| 9 | 58,33 TL | 524,99 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 437,53 TL |
| 2 | 225,15 TL | 450,31 TL |
| 3 | 153,08 TL | 459,23 TL |
| 6 | 81,65 TL | 489,90 TL |
| 9 | 58,33 TL | 524,99 TL |