
358,36 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 3.16A |
| Güç | 60W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5.5 x 2.5 mm |
| Model | RNA-DL01 |
| EAN13 | 8697785550015 |
| Parça Kodları | PA1600-06D1 PA1600-06D2 PA-16 Family ADP-60NH B |
| Uyumlu Modeller | Dell Inspiron 1000 Dell Inspiron 1200 Dell Inspiron 1300 Dell Latitude 110L Dell Latitude 120L |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,36 TL |
| 2 | 184,41 TL | 368,83 TL |
| 3 | 125,38 TL | 376,14 TL |
| 6 | 66,88 TL | 401,26 TL |
| 9 | 47,78 TL | 430,00 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,36 TL |
| 2 | 184,41 TL | 368,83 TL |
| 3 | 125,38 TL | 376,14 TL |
| 6 | 66,88 TL | 401,26 TL |
| 9 | 47,78 TL | 430,00 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,36 TL |
| 2 | 184,41 TL | 368,83 TL |
| 3 | 125,38 TL | 376,14 TL |
| 6 | 66,88 TL | 401,26 TL |
| 9 | 47,78 TL | 430,00 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,36 TL |
| 2 | 184,41 TL | 368,83 TL |
| 3 | 125,38 TL | 376,14 TL |
| 6 | 66,88 TL | 401,26 TL |
| 9 | 47,78 TL | 430,00 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,36 TL |
| 2 | 184,41 TL | 368,83 TL |
| 3 | 125,38 TL | 376,14 TL |
| 6 | 66,88 TL | 401,26 TL |
| 9 | 47,78 TL | 430,00 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,36 TL |
| 2 | 184,41 TL | 368,83 TL |
| 3 | 125,38 TL | 376,14 TL |
| 6 | 66,88 TL | 401,26 TL |
| 9 | 47,78 TL | 430,00 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,36 TL |
| 2 | 184,41 TL | 368,83 TL |
| 3 | 125,38 TL | 376,14 TL |
| 6 | 66,88 TL | 401,26 TL |
| 9 | 47,78 TL | 430,00 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 358,36 TL |
| 2 | 184,41 TL | 368,83 TL |
| 3 | 125,38 TL | 376,14 TL |
| 6 | 66,88 TL | 401,26 TL |
| 9 | 47,78 TL | 430,00 TL |