
601,96 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 3.34A (2.31A uyumlu) |
| Güç | 65W (45W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-DL02 |
| EAN13 | 8697785550022 |
| Parça Kodları | 928G4 PA-1650-05D2 F7970 0T2357 U7088 |
| Uyumlu Modeller | Dell Inspiron 600m, 700m, 6000, 6400 Dell Latitude D500, D600, D610, D620 Dell Inspiron, Latitude, Studio, Vostro, XPS serileri |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 601,96 TL |
| 2 | 309,77 TL | 619,53 TL |
| 3 | 210,60 TL | 631,81 TL |
| 6 | 112,34 TL | 674,01 TL |
| 9 | 80,25 TL | 722,29 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 601,96 TL |
| 2 | 309,77 TL | 619,53 TL |
| 3 | 210,60 TL | 631,81 TL |
| 6 | 112,34 TL | 674,01 TL |
| 9 | 80,25 TL | 722,29 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 601,96 TL |
| 2 | 309,77 TL | 619,53 TL |
| 3 | 210,60 TL | 631,81 TL |
| 6 | 112,34 TL | 674,01 TL |
| 9 | 80,25 TL | 722,29 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 601,96 TL |
| 2 | 309,77 TL | 619,53 TL |
| 3 | 210,60 TL | 631,81 TL |
| 6 | 112,34 TL | 674,01 TL |
| 9 | 80,25 TL | 722,29 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 601,96 TL |
| 2 | 309,77 TL | 619,53 TL |
| 3 | 210,60 TL | 631,81 TL |
| 6 | 112,34 TL | 674,01 TL |
| 9 | 80,25 TL | 722,29 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 601,96 TL |
| 2 | 309,77 TL | 619,53 TL |
| 3 | 210,60 TL | 631,81 TL |
| 6 | 112,34 TL | 674,01 TL |
| 9 | 80,25 TL | 722,29 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 601,96 TL |
| 2 | 309,77 TL | 619,53 TL |
| 3 | 210,60 TL | 631,81 TL |
| 6 | 112,34 TL | 674,01 TL |
| 9 | 80,25 TL | 722,29 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 601,96 TL |
| 2 | 309,77 TL | 619,53 TL |
| 3 | 210,60 TL | 631,81 TL |
| 6 | 112,34 TL | 674,01 TL |
| 9 | 80,25 TL | 722,29 TL |