
1.964,55 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (19V uyumlu) |
| Kapasite | 1.54A (1.58A uyumlu) |
| Güç | 30W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Özel (40 Pin) |
| Model | RPA-AC187 |
| EAN13 | 8681863405670 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.964,55 TL |
| 2 | 1.010,96 TL | 2.021,91 TL |
| 3 | 687,33 TL | 2.061,99 TL |
| 6 | 366,62 TL | 2.199,70 TL |
| 9 | 261,92 TL | 2.357,26 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.964,55 TL |
| 2 | 1.010,96 TL | 2.021,91 TL |
| 3 | 687,33 TL | 2.061,99 TL |
| 6 | 366,62 TL | 2.199,70 TL |
| 9 | 261,92 TL | 2.357,26 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.964,55 TL |
| 2 | 1.010,96 TL | 2.021,91 TL |
| 3 | 687,33 TL | 2.061,99 TL |
| 6 | 366,62 TL | 2.199,70 TL |
| 9 | 261,92 TL | 2.357,26 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.964,55 TL |
| 2 | 1.010,96 TL | 2.021,91 TL |
| 3 | 687,33 TL | 2.061,99 TL |
| 6 | 366,62 TL | 2.199,70 TL |
| 9 | 261,92 TL | 2.357,26 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.964,55 TL |
| 2 | 1.010,96 TL | 2.021,91 TL |
| 3 | 687,33 TL | 2.061,99 TL |
| 6 | 366,62 TL | 2.199,70 TL |
| 9 | 261,92 TL | 2.357,26 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.964,55 TL |
| 2 | 1.010,96 TL | 2.021,91 TL |
| 3 | 687,33 TL | 2.061,99 TL |
| 6 | 366,62 TL | 2.199,70 TL |
| 9 | 261,92 TL | 2.357,26 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.964,55 TL |
| 2 | 1.010,96 TL | 2.021,91 TL |
| 3 | 687,33 TL | 2.061,99 TL |
| 6 | 366,62 TL | 2.199,70 TL |
| 9 | 261,92 TL | 2.357,26 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.964,55 TL |
| 2 | 1.010,96 TL | 2.021,91 TL |
| 3 | 687,33 TL | 2.061,99 TL |
| 6 | 366,62 TL | 2.199,70 TL |
| 9 | 261,92 TL | 2.357,26 TL |