
2.060,71 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (19V uyumlu) |
| Kapasite | 7.7A (7.9A, 7.89A, 7.8A, 7.1A, 6.92A, 6.7A ve 6.32A uyumlu) |
| Güç | 150W (135W, 130W ve 120W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-DL06 |
| EAN13 | 8697785550060 |
| Parça Kodları | N3834 N3838 PA-1151-06D PA-15 Family |
| Uyumlu Modeller | Dell Inspiron 9100, 9200 Dell XPS M170 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.060,71 TL |
| 2 | 1.060,44 TL | 2.120,88 TL |
| 3 | 720,97 TL | 2.162,92 TL |
| 6 | 384,56 TL | 2.307,37 TL |
| 9 | 274,74 TL | 2.472,64 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.060,71 TL |
| 2 | 1.060,44 TL | 2.120,88 TL |
| 3 | 720,97 TL | 2.162,92 TL |
| 6 | 384,56 TL | 2.307,37 TL |
| 9 | 274,74 TL | 2.472,64 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.060,71 TL |
| 2 | 1.060,44 TL | 2.120,88 TL |
| 3 | 720,97 TL | 2.162,92 TL |
| 6 | 384,56 TL | 2.307,37 TL |
| 9 | 274,74 TL | 2.472,64 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.060,71 TL |
| 2 | 1.060,44 TL | 2.120,88 TL |
| 3 | 720,97 TL | 2.162,92 TL |
| 6 | 384,56 TL | 2.307,37 TL |
| 9 | 274,74 TL | 2.472,64 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.060,71 TL |
| 2 | 1.060,44 TL | 2.120,88 TL |
| 3 | 720,97 TL | 2.162,92 TL |
| 6 | 384,56 TL | 2.307,37 TL |
| 9 | 274,74 TL | 2.472,64 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.060,71 TL |
| 2 | 1.060,44 TL | 2.120,88 TL |
| 3 | 720,97 TL | 2.162,92 TL |
| 6 | 384,56 TL | 2.307,37 TL |
| 9 | 274,74 TL | 2.472,64 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.060,71 TL |
| 2 | 1.060,44 TL | 2.120,88 TL |
| 3 | 720,97 TL | 2.162,92 TL |
| 6 | 384,56 TL | 2.307,37 TL |
| 9 | 274,74 TL | 2.472,64 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.060,71 TL |
| 2 | 1.060,44 TL | 2.120,88 TL |
| 3 | 720,97 TL | 2.162,92 TL |
| 6 | 384,56 TL | 2.307,37 TL |
| 9 | 274,74 TL | 2.472,64 TL |