
3.278,21 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | Power Delivery (PD) : 20V6.5A/5V1A |
| Kapasite | 6.5A (max.) |
| Güç | 130W (max.) USBPD 20V 6.5A 130W 5V 1A 5W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Thunderbolt 3 - USB-C - USB Type-C |
| Model | RPA-AC217 |
| EAN13 | 8681863407308 |
| Açıklama | PD şarj özelliğine sahip bir USB-C portu bulunan ve yukarıdaki güç aralığında çalışan; notebook, tablet, telefon ve diğer cihazlar için kullanıma uygundur. |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.278,21 TL |
| 2 | 1.686,97 TL | 3.373,93 TL |
| 3 | 1.146,94 TL | 3.440,81 TL |
| 6 | 611,77 TL | 3.670,61 TL |
| 9 | 437,06 TL | 3.933,52 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.278,21 TL |
| 2 | 1.686,97 TL | 3.373,93 TL |
| 3 | 1.146,94 TL | 3.440,81 TL |
| 6 | 611,77 TL | 3.670,61 TL |
| 9 | 437,06 TL | 3.933,52 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.278,21 TL |
| 2 | 1.686,97 TL | 3.373,93 TL |
| 3 | 1.146,94 TL | 3.440,81 TL |
| 6 | 611,77 TL | 3.670,61 TL |
| 9 | 437,06 TL | 3.933,52 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.278,21 TL |
| 2 | 1.686,97 TL | 3.373,93 TL |
| 3 | 1.146,94 TL | 3.440,81 TL |
| 6 | 611,77 TL | 3.670,61 TL |
| 9 | 437,06 TL | 3.933,52 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.278,21 TL |
| 2 | 1.686,97 TL | 3.373,93 TL |
| 3 | 1.146,94 TL | 3.440,81 TL |
| 6 | 611,77 TL | 3.670,61 TL |
| 9 | 437,06 TL | 3.933,52 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.278,21 TL |
| 2 | 1.686,97 TL | 3.373,93 TL |
| 3 | 1.146,94 TL | 3.440,81 TL |
| 6 | 611,77 TL | 3.670,61 TL |
| 9 | 437,06 TL | 3.933,52 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.278,21 TL |
| 2 | 1.686,97 TL | 3.373,93 TL |
| 3 | 1.146,94 TL | 3.440,81 TL |
| 6 | 611,77 TL | 3.670,61 TL |
| 9 | 437,06 TL | 3.933,52 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.278,21 TL |
| 2 | 1.686,97 TL | 3.373,93 TL |
| 3 | 1.146,94 TL | 3.440,81 TL |
| 6 | 611,77 TL | 3.670,61 TL |
| 9 | 437,06 TL | 3.933,52 TL |