
1.146,85 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 6.7A |
| Güç | 130W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 7.4 x 5.0 mm - Pinli uç |
| Model | RNA-DL05 |
| EAN13 | 8697785550053 |
| Parça Kodları | NADP-130AB K5294 9Y819 W1828 HP-AD130B13P |
| Uyumlu Modeller | Dell Inspiron 5150, 5160 Dell Precision M90 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.146,85 TL |
| 2 | 590,17 TL | 1.180,33 TL |
| 3 | 401,24 TL | 1.203,73 TL |
| 6 | 214,02 TL | 1.284,12 TL |
| 9 | 152,90 TL | 1.376,10 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.146,85 TL |
| 2 | 590,17 TL | 1.180,33 TL |
| 3 | 401,24 TL | 1.203,73 TL |
| 6 | 214,02 TL | 1.284,12 TL |
| 9 | 152,90 TL | 1.376,10 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.146,85 TL |
| 2 | 590,17 TL | 1.180,33 TL |
| 3 | 401,24 TL | 1.203,73 TL |
| 6 | 214,02 TL | 1.284,12 TL |
| 9 | 152,90 TL | 1.376,10 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.146,85 TL |
| 2 | 590,17 TL | 1.180,33 TL |
| 3 | 401,24 TL | 1.203,73 TL |
| 6 | 214,02 TL | 1.284,12 TL |
| 9 | 152,90 TL | 1.376,10 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.146,85 TL |
| 2 | 590,17 TL | 1.180,33 TL |
| 3 | 401,24 TL | 1.203,73 TL |
| 6 | 214,02 TL | 1.284,12 TL |
| 9 | 152,90 TL | 1.376,10 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.146,85 TL |
| 2 | 590,17 TL | 1.180,33 TL |
| 3 | 401,24 TL | 1.203,73 TL |
| 6 | 214,02 TL | 1.284,12 TL |
| 9 | 152,90 TL | 1.376,10 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.146,85 TL |
| 2 | 590,17 TL | 1.180,33 TL |
| 3 | 401,24 TL | 1.203,73 TL |
| 6 | 214,02 TL | 1.284,12 TL |
| 9 | 152,90 TL | 1.376,10 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.146,85 TL |
| 2 | 590,17 TL | 1.180,33 TL |
| 3 | 401,24 TL | 1.203,73 TL |
| 6 | 214,02 TL | 1.284,12 TL |
| 9 | 152,90 TL | 1.376,10 TL |