
501,71 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V (19.5V uyumlu) |
| Kapasite | 3.42A (2.1A, 2.37A ve 3.33A uyumlu) |
| Güç | 65W (40W ve 45W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Model | RNA-HR02 |
| Dc Jack | 4.0 x 1.7 mm |
| EAN13 | 8697785556932 |
| Parça Kodları | WNAD.LN-X300V |
| Uyumlu Modeller | Casper Nirvana CBL, CGE, X300V Ultrabook serisi |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 501,71 TL |
| 2 | 258,18 TL | 516,36 TL |
| 3 | 175,53 TL | 526,59 TL |
| 6 | 93,63 TL | 561,76 TL |
| 9 | 66,89 TL | 602,00 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 501,71 TL |
| 2 | 258,18 TL | 516,36 TL |
| 3 | 175,53 TL | 526,59 TL |
| 6 | 93,63 TL | 561,76 TL |
| 9 | 66,89 TL | 602,00 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 501,71 TL |
| 2 | 258,18 TL | 516,36 TL |
| 3 | 175,53 TL | 526,59 TL |
| 6 | 93,63 TL | 561,76 TL |
| 9 | 66,89 TL | 602,00 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 501,71 TL |
| 2 | 258,18 TL | 516,36 TL |
| 3 | 175,53 TL | 526,59 TL |
| 6 | 93,63 TL | 561,76 TL |
| 9 | 66,89 TL | 602,00 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 501,71 TL |
| 2 | 258,18 TL | 516,36 TL |
| 3 | 175,53 TL | 526,59 TL |
| 6 | 93,63 TL | 561,76 TL |
| 9 | 66,89 TL | 602,00 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 501,71 TL |
| 2 | 258,18 TL | 516,36 TL |
| 3 | 175,53 TL | 526,59 TL |
| 6 | 93,63 TL | 561,76 TL |
| 9 | 66,89 TL | 602,00 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 501,71 TL |
| 2 | 258,18 TL | 516,36 TL |
| 3 | 175,53 TL | 526,59 TL |
| 6 | 93,63 TL | 561,76 TL |
| 9 | 66,89 TL | 602,00 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 501,71 TL |
| 2 | 258,18 TL | 516,36 TL |
| 3 | 175,53 TL | 526,59 TL |
| 6 | 93,63 TL | 561,76 TL |
| 9 | 66,89 TL | 602,00 TL |