
824,47 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V |
| Kapasite | 1.75A |
| Güç | 33W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | Duvar tipi (wall mount) |
| Dc Jack | Özel |
| Model | RNA-AS09 |
| EAN13 | 8697785554969 |
| Parça Kodları | AD890526 010DLF |
| Uyumlu Modeller | Asus Transformer Book Flip TP200SA |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 824,47 TL |
| 2 | 424,27 TL | 848,55 TL |
| 3 | 288,45 TL | 865,36 TL |
| 6 | 153,86 TL | 923,16 TL |
| 9 | 109,92 TL | 989,28 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 824,47 TL |
| 2 | 424,27 TL | 848,55 TL |
| 3 | 288,45 TL | 865,36 TL |
| 6 | 153,86 TL | 923,16 TL |
| 9 | 109,92 TL | 989,28 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 824,47 TL |
| 2 | 424,27 TL | 848,55 TL |
| 3 | 288,45 TL | 865,36 TL |
| 6 | 153,86 TL | 923,16 TL |
| 9 | 109,92 TL | 989,28 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 824,47 TL |
| 2 | 424,27 TL | 848,55 TL |
| 3 | 288,45 TL | 865,36 TL |
| 6 | 153,86 TL | 923,16 TL |
| 9 | 109,92 TL | 989,28 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 824,47 TL |
| 2 | 424,27 TL | 848,55 TL |
| 3 | 288,45 TL | 865,36 TL |
| 6 | 153,86 TL | 923,16 TL |
| 9 | 109,92 TL | 989,28 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 824,47 TL |
| 2 | 424,27 TL | 848,55 TL |
| 3 | 288,45 TL | 865,36 TL |
| 6 | 153,86 TL | 923,16 TL |
| 9 | 109,92 TL | 989,28 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 824,47 TL |
| 2 | 424,27 TL | 848,55 TL |
| 3 | 288,45 TL | 865,36 TL |
| 6 | 153,86 TL | 923,16 TL |
| 9 | 109,92 TL | 989,28 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 824,47 TL |
| 2 | 424,27 TL | 848,55 TL |
| 3 | 288,45 TL | 865,36 TL |
| 6 | 153,86 TL | 923,16 TL |
| 9 | 109,92 TL | 989,28 TL |