
1.643,35 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19V (20V uyumlu) |
| Kapasite | 6.32A (6.67A ve 6A uyumlu) |
| Güç | 120W (130W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 4.5 x 3.0 mm - Pinli Uç |
| Model | RNA-AS08 |
| EAN13 | 8697785555003 |
| Parça Kodları | ADP-120RH B (Ver.2) |
| Uyumlu Modeller | Asus ROG G501JW Asus ROG G501VW |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.643,35 TL |
| 2 | 845,67 TL | 1.691,34 TL |
| 3 | 574,96 TL | 1.724,87 TL |
| 6 | 306,68 TL | 1.840,06 TL |
| 9 | 219,10 TL | 1.971,86 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.643,35 TL |
| 2 | 845,67 TL | 1.691,34 TL |
| 3 | 574,96 TL | 1.724,87 TL |
| 6 | 306,68 TL | 1.840,06 TL |
| 9 | 219,10 TL | 1.971,86 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.643,35 TL |
| 2 | 845,67 TL | 1.691,34 TL |
| 3 | 574,96 TL | 1.724,87 TL |
| 6 | 306,68 TL | 1.840,06 TL |
| 9 | 219,10 TL | 1.971,86 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.643,35 TL |
| 2 | 845,67 TL | 1.691,34 TL |
| 3 | 574,96 TL | 1.724,87 TL |
| 6 | 306,68 TL | 1.840,06 TL |
| 9 | 219,10 TL | 1.971,86 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.643,35 TL |
| 2 | 845,67 TL | 1.691,34 TL |
| 3 | 574,96 TL | 1.724,87 TL |
| 6 | 306,68 TL | 1.840,06 TL |
| 9 | 219,10 TL | 1.971,86 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.643,35 TL |
| 2 | 845,67 TL | 1.691,34 TL |
| 3 | 574,96 TL | 1.724,87 TL |
| 6 | 306,68 TL | 1.840,06 TL |
| 9 | 219,10 TL | 1.971,86 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.643,35 TL |
| 2 | 845,67 TL | 1.691,34 TL |
| 3 | 574,96 TL | 1.724,87 TL |
| 6 | 306,68 TL | 1.840,06 TL |
| 9 | 219,10 TL | 1.971,86 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.643,35 TL |
| 2 | 845,67 TL | 1.691,34 TL |
| 3 | 574,96 TL | 1.724,87 TL |
| 6 | 306,68 TL | 1.840,06 TL |
| 9 | 219,10 TL | 1.971,86 TL |