
2.809,76 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (20V uyumlu) |
| Kapasite | 9.23A (9A ve 7.5A uyumlu) |
| Güç | 180W (150W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 6.0 x 3.7 mm - Pinli uç |
| Model | RPA-AC324 |
| EAN13 | 8681863408824 |
| Parça Kodları | ADP-180MB F |
| Uyumlu Modeller | Asus TUF Gaming |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.809,76 TL |
| 2 | 1.445,90 TL | 2.891,80 TL |
| 3 | 983,04 TL | 2.949,12 TL |
| 6 | 524,35 TL | 3.146,09 TL |
| 9 | 374,60 TL | 3.371,43 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.809,76 TL |
| 2 | 1.445,90 TL | 2.891,80 TL |
| 3 | 983,04 TL | 2.949,12 TL |
| 6 | 524,35 TL | 3.146,09 TL |
| 9 | 374,60 TL | 3.371,43 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.809,76 TL |
| 2 | 1.445,90 TL | 2.891,80 TL |
| 3 | 983,04 TL | 2.949,12 TL |
| 6 | 524,35 TL | 3.146,09 TL |
| 9 | 374,60 TL | 3.371,43 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.809,76 TL |
| 2 | 1.445,90 TL | 2.891,80 TL |
| 3 | 983,04 TL | 2.949,12 TL |
| 6 | 524,35 TL | 3.146,09 TL |
| 9 | 374,60 TL | 3.371,43 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.809,76 TL |
| 2 | 1.445,90 TL | 2.891,80 TL |
| 3 | 983,04 TL | 2.949,12 TL |
| 6 | 524,35 TL | 3.146,09 TL |
| 9 | 374,60 TL | 3.371,43 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.809,76 TL |
| 2 | 1.445,90 TL | 2.891,80 TL |
| 3 | 983,04 TL | 2.949,12 TL |
| 6 | 524,35 TL | 3.146,09 TL |
| 9 | 374,60 TL | 3.371,43 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.809,76 TL |
| 2 | 1.445,90 TL | 2.891,80 TL |
| 3 | 983,04 TL | 2.949,12 TL |
| 6 | 524,35 TL | 3.146,09 TL |
| 9 | 374,60 TL | 3.371,43 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 2.809,76 TL |
| 2 | 1.445,90 TL | 2.891,80 TL |
| 3 | 983,04 TL | 2.949,12 TL |
| 6 | 524,35 TL | 3.146,09 TL |
| 9 | 374,60 TL | 3.371,43 TL |