
11.301,13 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V |
| Kapasite | 16.9A |
| Güç | 330W |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | Dikdörtgen (USB Tip) - 3 Pin |
| Model | RPA-AC347 |
| EAN13 | 8681863405458 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 11.301,13 TL |
| 2 | 5.815,56 TL | 11.631,12 TL |
| 3 | 3.953,89 TL | 11.861,66 TL |
| 6 | 2.108,98 TL | 12.653,87 TL |
| 9 | 1.506,69 TL | 13.560,22 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 11.301,13 TL |
| 2 | 5.815,56 TL | 11.631,12 TL |
| 3 | 3.953,89 TL | 11.861,66 TL |
| 6 | 2.108,98 TL | 12.653,87 TL |
| 9 | 1.506,69 TL | 13.560,22 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 11.301,13 TL |
| 2 | 5.815,56 TL | 11.631,12 TL |
| 3 | 3.953,89 TL | 11.861,66 TL |
| 6 | 2.108,98 TL | 12.653,87 TL |
| 9 | 1.506,69 TL | 13.560,22 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 11.301,13 TL |
| 2 | 5.815,56 TL | 11.631,12 TL |
| 3 | 3.953,89 TL | 11.861,66 TL |
| 6 | 2.108,98 TL | 12.653,87 TL |
| 9 | 1.506,69 TL | 13.560,22 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 11.301,13 TL |
| 2 | 5.815,56 TL | 11.631,12 TL |
| 3 | 3.953,89 TL | 11.861,66 TL |
| 6 | 2.108,98 TL | 12.653,87 TL |
| 9 | 1.506,69 TL | 13.560,22 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 11.301,13 TL |
| 2 | 5.815,56 TL | 11.631,12 TL |
| 3 | 3.953,89 TL | 11.861,66 TL |
| 6 | 2.108,98 TL | 12.653,87 TL |
| 9 | 1.506,69 TL | 13.560,22 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 11.301,13 TL |
| 2 | 5.815,56 TL | 11.631,12 TL |
| 3 | 3.953,89 TL | 11.861,66 TL |
| 6 | 2.108,98 TL | 12.653,87 TL |
| 9 | 1.506,69 TL | 13.560,22 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 11.301,13 TL |
| 2 | 5.815,56 TL | 11.631,12 TL |
| 3 | 3.953,89 TL | 11.861,66 TL |
| 6 | 2.108,98 TL | 12.653,87 TL |
| 9 | 1.506,69 TL | 13.560,22 TL |