
3.612,61 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 19.5V (20V uyumlu) |
| Kapasite | 11.8A (10A ve 12A uyumlu) |
| Güç | 230W (200W ve 240W uyumlu) |
| Renk | Siyah |
| Notlar | AC güç kablosu ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 6.0 x 3.7 mm - Pinli uç |
| Model | RPA-AC330 |
| EAN13 | 8681863408817 |
| Parça Kodları | ADP-230EB T |
| Uyumlu Modeller | Asus TUF Gaming |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.612,61 TL |
| 2 | 1.859,05 TL | 3.718,09 TL |
| 3 | 1.263,93 TL | 3.791,79 TL |
| 6 | 674,17 TL | 4.045,03 TL |
| 9 | 481,64 TL | 4.334,77 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.612,61 TL |
| 2 | 1.859,05 TL | 3.718,09 TL |
| 3 | 1.263,93 TL | 3.791,79 TL |
| 6 | 674,17 TL | 4.045,03 TL |
| 9 | 481,64 TL | 4.334,77 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.612,61 TL |
| 2 | 1.859,05 TL | 3.718,09 TL |
| 3 | 1.263,93 TL | 3.791,79 TL |
| 6 | 674,17 TL | 4.045,03 TL |
| 9 | 481,64 TL | 4.334,77 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.612,61 TL |
| 2 | 1.859,05 TL | 3.718,09 TL |
| 3 | 1.263,93 TL | 3.791,79 TL |
| 6 | 674,17 TL | 4.045,03 TL |
| 9 | 481,64 TL | 4.334,77 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.612,61 TL |
| 2 | 1.859,05 TL | 3.718,09 TL |
| 3 | 1.263,93 TL | 3.791,79 TL |
| 6 | 674,17 TL | 4.045,03 TL |
| 9 | 481,64 TL | 4.334,77 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.612,61 TL |
| 2 | 1.859,05 TL | 3.718,09 TL |
| 3 | 1.263,93 TL | 3.791,79 TL |
| 6 | 674,17 TL | 4.045,03 TL |
| 9 | 481,64 TL | 4.334,77 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.612,61 TL |
| 2 | 1.859,05 TL | 3.718,09 TL |
| 3 | 1.263,93 TL | 3.791,79 TL |
| 6 | 674,17 TL | 4.045,03 TL |
| 9 | 481,64 TL | 4.334,77 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 3.612,61 TL |
| 2 | 1.859,05 TL | 3.718,09 TL |
| 3 | 1.263,93 TL | 3.791,79 TL |
| 6 | 674,17 TL | 4.045,03 TL |
| 9 | 481,64 TL | 4.334,77 TL |