
1.717,33 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 18.5V |
| Kapasite | 4.65A |
| Güç | 85W |
| Renk | Beyaz |
| Notlar | AC güç başlığı ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5 pin - Mıknatıslı - MagSafe 1 Uyumlu - L Style (T Style ile Uyumlu) |
| Model | RNA-AP06 |
| EAN13 | 8697785550350 |
| Parça Kodları | MC556LL/A |
| Uyumlu Modeller | Apple MacBook Pro 15-inch Apple MacBook Pro 15-inch Unibody Apple MacBook Pro 17-inch Apple MacBook Pro 17-inch Unibody |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.717,33 TL |
| 2 | 883,74 TL | 1.767,48 TL |
| 3 | 600,84 TL | 1.802,51 TL |
| 6 | 320,48 TL | 1.922,90 TL |
| 9 | 228,96 TL | 2.060,63 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.717,33 TL |
| 2 | 883,74 TL | 1.767,48 TL |
| 3 | 600,84 TL | 1.802,51 TL |
| 6 | 320,48 TL | 1.922,90 TL |
| 9 | 228,96 TL | 2.060,63 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.717,33 TL |
| 2 | 883,74 TL | 1.767,48 TL |
| 3 | 600,84 TL | 1.802,51 TL |
| 6 | 320,48 TL | 1.922,90 TL |
| 9 | 228,96 TL | 2.060,63 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.717,33 TL |
| 2 | 883,74 TL | 1.767,48 TL |
| 3 | 600,84 TL | 1.802,51 TL |
| 6 | 320,48 TL | 1.922,90 TL |
| 9 | 228,96 TL | 2.060,63 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.717,33 TL |
| 2 | 883,74 TL | 1.767,48 TL |
| 3 | 600,84 TL | 1.802,51 TL |
| 6 | 320,48 TL | 1.922,90 TL |
| 9 | 228,96 TL | 2.060,63 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.717,33 TL |
| 2 | 883,74 TL | 1.767,48 TL |
| 3 | 600,84 TL | 1.802,51 TL |
| 6 | 320,48 TL | 1.922,90 TL |
| 9 | 228,96 TL | 2.060,63 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.717,33 TL |
| 2 | 883,74 TL | 1.767,48 TL |
| 3 | 600,84 TL | 1.802,51 TL |
| 6 | 320,48 TL | 1.922,90 TL |
| 9 | 228,96 TL | 2.060,63 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.717,33 TL |
| 2 | 883,74 TL | 1.767,48 TL |
| 3 | 600,84 TL | 1.802,51 TL |
| 6 | 320,48 TL | 1.922,90 TL |
| 9 | 228,96 TL | 2.060,63 TL |