
1.195,01 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 16.5V |
| Kapasite | 3.65A |
| Güç | 60W |
| Renk | Beyaz |
| Notlar | AC güç başlığı ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5 pin - Mıknatıslı - MagSafe 1 Uyumlu - L Style (T Style ile Uyumlu) |
| Model | RNA-AP05 |
| EAN13 | 8697785550336 |
| Parça Kodları | MA538LL/B |
| Uyumlu Modeller | Apple MacBook 13-inch ALU Unibody Apple MacBook 13-inch Unibody Apple MacBook 13-inch Black-White Apple MacBook Pro 13-inch Unibody |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.195,01 TL |
| 2 | 614,95 TL | 1.229,91 TL |
| 3 | 418,10 TL | 1.254,29 TL |
| 6 | 223,01 TL | 1.338,06 TL |
| 9 | 159,32 TL | 1.433,90 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.195,01 TL |
| 2 | 614,95 TL | 1.229,91 TL |
| 3 | 418,10 TL | 1.254,29 TL |
| 6 | 223,01 TL | 1.338,06 TL |
| 9 | 159,32 TL | 1.433,90 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.195,01 TL |
| 2 | 614,95 TL | 1.229,91 TL |
| 3 | 418,10 TL | 1.254,29 TL |
| 6 | 223,01 TL | 1.338,06 TL |
| 9 | 159,32 TL | 1.433,90 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.195,01 TL |
| 2 | 614,95 TL | 1.229,91 TL |
| 3 | 418,10 TL | 1.254,29 TL |
| 6 | 223,01 TL | 1.338,06 TL |
| 9 | 159,32 TL | 1.433,90 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.195,01 TL |
| 2 | 614,95 TL | 1.229,91 TL |
| 3 | 418,10 TL | 1.254,29 TL |
| 6 | 223,01 TL | 1.338,06 TL |
| 9 | 159,32 TL | 1.433,90 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.195,01 TL |
| 2 | 614,95 TL | 1.229,91 TL |
| 3 | 418,10 TL | 1.254,29 TL |
| 6 | 223,01 TL | 1.338,06 TL |
| 9 | 159,32 TL | 1.433,90 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.195,01 TL |
| 2 | 614,95 TL | 1.229,91 TL |
| 3 | 418,10 TL | 1.254,29 TL |
| 6 | 223,01 TL | 1.338,06 TL |
| 9 | 159,32 TL | 1.433,90 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.195,01 TL |
| 2 | 614,95 TL | 1.229,91 TL |
| 3 | 418,10 TL | 1.254,29 TL |
| 6 | 223,01 TL | 1.338,06 TL |
| 9 | 159,32 TL | 1.433,90 TL |