
1.003,89 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Açıklama | 85W adaptör kullanan ve Magsafe 1 uç yapısına sahip (L tip ve T tip) tüm MacBook ve MacBook Pro serileri ile uyumludur. |
| Giriş Değerleri | DC 10-15V |
| Çıkış Voltaj | 18.5V |
| Çıkış Kapasite | 4.65A |
| Çıkış Güç | 85W |
| Renk | Beyaz |
| Dc Jack | 5 pin - Mıknatıslı - L Style (T Style ile uyumlu) |
| Model | RCA-AP02 |
| EAN13 | 8697785553238 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.003,89 TL |
| 2 | 516,60 TL | 1.033,20 TL |
| 3 | 351,23 TL | 1.053,68 TL |
| 6 | 187,34 TL | 1.124,05 TL |
| 9 | 133,84 TL | 1.204,56 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.003,89 TL |
| 2 | 516,60 TL | 1.033,20 TL |
| 3 | 351,23 TL | 1.053,68 TL |
| 6 | 187,34 TL | 1.124,05 TL |
| 9 | 133,84 TL | 1.204,56 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.003,89 TL |
| 2 | 516,60 TL | 1.033,20 TL |
| 3 | 351,23 TL | 1.053,68 TL |
| 6 | 187,34 TL | 1.124,05 TL |
| 9 | 133,84 TL | 1.204,56 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.003,89 TL |
| 2 | 516,60 TL | 1.033,20 TL |
| 3 | 351,23 TL | 1.053,68 TL |
| 6 | 187,34 TL | 1.124,05 TL |
| 9 | 133,84 TL | 1.204,56 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.003,89 TL |
| 2 | 516,60 TL | 1.033,20 TL |
| 3 | 351,23 TL | 1.053,68 TL |
| 6 | 187,34 TL | 1.124,05 TL |
| 9 | 133,84 TL | 1.204,56 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.003,89 TL |
| 2 | 516,60 TL | 1.033,20 TL |
| 3 | 351,23 TL | 1.053,68 TL |
| 6 | 187,34 TL | 1.124,05 TL |
| 9 | 133,84 TL | 1.204,56 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.003,89 TL |
| 2 | 516,60 TL | 1.033,20 TL |
| 3 | 351,23 TL | 1.053,68 TL |
| 6 | 187,34 TL | 1.124,05 TL |
| 9 | 133,84 TL | 1.204,56 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.003,89 TL |
| 2 | 516,60 TL | 1.033,20 TL |
| 3 | 351,23 TL | 1.053,68 TL |
| 6 | 187,34 TL | 1.124,05 TL |
| 9 | 133,84 TL | 1.204,56 TL |