
931,75 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Açıklama | 45W-60W adaptör kullanan ve Magsafe 1 uç yapısına sahip (L tip ve T tip) tüm MacBook, MacBook Air ve MacBook Pro serileri ile uyumludur. |
| Giriş Değerleri | DC 10-15V |
| Çıkış Voltaj | 14.5V - 16.5V |
| Çıkış Kapasite | 3.1A - 3.65A |
| Çıkış Güç | 45W - 60W |
| Renk | Beyaz |
| Dc Jack | 5 pin - Mıknatıslı - L Style (T Style ile uyumlu) |
| Model | RCA-AP01 |
| EAN13 | 8697785553245 |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 931,75 TL |
| 2 | 479,48 TL | 958,95 TL |
| 3 | 325,99 TL | 977,96 TL |
| 6 | 173,88 TL | 1.043,28 TL |
| 9 | 124,22 TL | 1.118,00 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 931,75 TL |
| 2 | 479,48 TL | 958,95 TL |
| 3 | 325,99 TL | 977,96 TL |
| 6 | 173,88 TL | 1.043,28 TL |
| 9 | 124,22 TL | 1.118,00 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 931,75 TL |
| 2 | 479,48 TL | 958,95 TL |
| 3 | 325,99 TL | 977,96 TL |
| 6 | 173,88 TL | 1.043,28 TL |
| 9 | 124,22 TL | 1.118,00 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 931,75 TL |
| 2 | 479,48 TL | 958,95 TL |
| 3 | 325,99 TL | 977,96 TL |
| 6 | 173,88 TL | 1.043,28 TL |
| 9 | 124,22 TL | 1.118,00 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 931,75 TL |
| 2 | 479,48 TL | 958,95 TL |
| 3 | 325,99 TL | 977,96 TL |
| 6 | 173,88 TL | 1.043,28 TL |
| 9 | 124,22 TL | 1.118,00 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 931,75 TL |
| 2 | 479,48 TL | 958,95 TL |
| 3 | 325,99 TL | 977,96 TL |
| 6 | 173,88 TL | 1.043,28 TL |
| 9 | 124,22 TL | 1.118,00 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 931,75 TL |
| 2 | 479,48 TL | 958,95 TL |
| 3 | 325,99 TL | 977,96 TL |
| 6 | 173,88 TL | 1.043,28 TL |
| 9 | 124,22 TL | 1.118,00 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 931,75 TL |
| 2 | 479,48 TL | 958,95 TL |
| 3 | 325,99 TL | 977,96 TL |
| 6 | 173,88 TL | 1.043,28 TL |
| 9 | 124,22 TL | 1.118,00 TL |