
1.181,90 TL
| Marka | Retro |
| Durumu | Yeni ürün |
| Voltaj | 14.5V |
| Kapasite | 3.1A |
| Güç | 45W |
| Renk | Beyaz |
| Notlar | AC güç başlığı ürün ile birlikte ücretsiz olarak verilmektedir. |
| Dc Jack | 5 pin - Mıknatıslı - MagSafe 1 Uyumlu - L Style (T Style ile Uyumlu) |
| Model | RNA-AP07 |
| EAN13 | 8697785551449 |
| Parça Kodları | MB283LL/A |
| Uyumlu Modeller | Apple MacBook Air 11-inch (2011 ve öncesi) Apple MacBook Air 13-inch (2011 ve öncesi) |
| Bonus | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.181,90 TL |
| 2 | 608,20 TL | 1.216,41 TL |
| 3 | 413,51 TL | 1.240,52 TL |
| 6 | 220,56 TL | 1.323,37 TL |
| 9 | 157,57 TL | 1.418,16 TL |
| Axess | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.181,90 TL |
| 2 | 608,20 TL | 1.216,41 TL |
| 3 | 413,51 TL | 1.240,52 TL |
| 6 | 220,56 TL | 1.323,37 TL |
| 9 | 157,57 TL | 1.418,16 TL |
| BankkartCombo | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.181,90 TL |
| 2 | 608,20 TL | 1.216,41 TL |
| 3 | 413,51 TL | 1.240,52 TL |
| 6 | 220,56 TL | 1.323,37 TL |
| 9 | 157,57 TL | 1.418,16 TL |
| SağlamKart | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.181,90 TL |
| 2 | 608,20 TL | 1.216,41 TL |
| 3 | 413,51 TL | 1.240,52 TL |
| 6 | 220,56 TL | 1.323,37 TL |
| 9 | 157,57 TL | 1.418,16 TL |
| Maximum | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.181,90 TL |
| 2 | 608,20 TL | 1.216,41 TL |
| 3 | 413,51 TL | 1.240,52 TL |
| 6 | 220,56 TL | 1.323,37 TL |
| 9 | 157,57 TL | 1.418,16 TL |
| World | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.181,90 TL |
| 2 | 608,20 TL | 1.216,41 TL |
| 3 | 413,51 TL | 1.240,52 TL |
| 6 | 220,56 TL | 1.323,37 TL |
| 9 | 157,57 TL | 1.418,16 TL |
| Paraf | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.181,90 TL |
| 2 | 608,20 TL | 1.216,41 TL |
| 3 | 413,51 TL | 1.240,52 TL |
| 6 | 220,56 TL | 1.323,37 TL |
| 9 | 157,57 TL | 1.418,16 TL |
| QNB CC | ||
| Taksit tutarı | Toplam | |
| Peşin | - | 1.181,90 TL |
| 2 | 608,20 TL | 1.216,41 TL |
| 3 | 413,51 TL | 1.240,52 TL |
| 6 | 220,56 TL | 1.323,37 TL |
| 9 | 157,57 TL | 1.418,16 TL |